Що потрібно знати українцям про ментальне здоров’я: британська професорка проведе лекцію з психології

28.03.2023

Професорка Королівського коледжу Лондона, що увійшла в Книгу рекордів Гіннеса, розкаже, що потрібно знати українцям про ментальне здоров’я. Подія відбудеться онлайн 31 березня о 17:00 за київським часом.

Тіль Вайкс, професорка з клінічної психології та реабілітації Королівського коледжу в Лондоні, прочитає для українців лекцію “Ментальне здоров’я 101: що потрібно знати”. Під час заходу лекторка відповідатиме на персональні запитання та запити аудиторії.

Читайте також: Біженки з України дедалі частіше стикаються із сексуальною експлуатацією в Європі — дослідження

Спікерка наголошує: неможливо допомогти людям, які не говорять про  труднощі, з якими стикаються. Саме тому вона хоче приділити більшу частину зустрічі спілкуванню з аудиторією, аби присутні могли поділитися тим, що їх турбує, та отримати підтримку. Учасники та учасниці зможуть поставити запитання під час заходу або ж попередньо додати їх у реєстраційну форму.

Читайте також: Розірви замкнене коло. Як впоратися зі стресом під час війни

Додамо, що зустріч відбудеться англійською мовою з синхронним перекладом українською. Зареєструватися на захід можна за посиланням. Лекцію проведуть у межах проєкту “Наука єднання”, який громадська організація STEM is FEM реалізує за підтримки програми “Єднання заради дії”.

Читайте також: Як не стати жертвою сексуальної експлуатації під час війни: поради жінкам

“Сьогодні, коли українцям доводиться жити у постійному стресі, важливо проводити заходи, які б показали, важливо піклуватися про своє ментальне здоров’я. А під час групових обговорень учасники розуміють, що вони не самотні, що інші стикаються з такими ж проблемами, як і вони. Тіль Вайкс зможе фахово відповісти на запити аудиторії, адже, крім наукової діяльності, вона ще й редакторкою Journal of Mental Health, в якому публікують останні дослідження у галузі психічного здоров’я”, — ділиться координаторка проєктів STEM is FEM та “Наука єднання” Єлізавета Коренко.