Стартував набір у програму «СпортАмбасадори» серед ветеранів: подробиці

23.05.2023

Благодійний фонд «Повернись живим» оголошує про набір у програму «СпортАмбасадори», яка покликана сприяти відновленню та соціальній інтеграції ветеранів і ветеранок через спорт із залученням спортивних амбасадорів — інших ветеранів.

“Після перемоги України над росією, величезна кількість ветеранів потребуватимуть відновлення та соціальної інтеграції. Тому важливо вже зараз робити все можливе, щоб вони мали для цього можливості, — говорить керівник ветеранського відділу фонду “Повернись живим” Тарас Ковалик. — Спорт — це найкращий інструмент реабілітації, відновлення та реінтеграції. Ми прагнемо створити такі умови, щоб більше ветеранів та ветеранок знайшли своє місце у мирному житті й змогли розвивати свій особистий потенціал без прив’язки до війни, розбудовуючи спільноту для тих ветеранів, що повертатимуться пізніше”.

Читайте також: Binance організовує Online Meetup для жінок в Україні

У програму “СпортАмбасадори” будуть відібрані 20 активних та вмотивованих ветеранів, які брали участь у військових діях із захисту України з 2014 року й отримали видимі або невидимі травми/поранення — зі спортивним досвідом й готовністю спробувати нові адаптивні види спорту. Вони отримають можливість стати лідерами, представниками ветеранського спорту у своїй спільноті, щоб допомагати побратимам адаптуватися до нової реальності.

Набір у програму “СпортАмбасадори” триватиме з 22 травня по 18 червня. Вона складатиметься із 8 етапів: перші два призначені для відбору учасників програми, наступні — це навчання. Воно триватиме у липні — вересні. Складатиметься з 5 тренінгів тривалістю 3-4 дні, а також одного онлайн-курсу.

Читайте також: Благодійний проєкт «Незалежні» – навчальний курс для українок у тилу задля допомоги жінкам на фронті

Спортивні амбасадори отримають навички лідерства, менторства, ораторського мистецтва, адаптивної спортивної підготовки та психологічної підтримки. А також можливість спілкуватися зі своїми громадами через освітні та практичні адаптивні спортивні заходи.

Читайте також: В Україні розробляють новий соціальний проєкт «Від боротьби за свободу до боротьби за інклюзивність»

У програму потрібні амбітні та дієві лідери. Спортивний амбасадор — це енергійна особистість, яка:

  • попри обставини власного життя, прагне до розвитку та підсилення ветеранської спільноти;
  • займається різними видами спорту, зокрема, адаптивними
  • пройшла спортивну реабілітацію та долучається до різних спортивних заходів, не лише ветеранських;
  • може вільно спілкуватися з аудиторією, готова до ведення публічної діяльності та хоче бути впізнаваною;
  • відкрита новому та здатна навчатись.