У Британії судили 33-річну медсестру — серійну вбивцю немовлят: шокувальні подробиці

21.08.2023

Медсестру відділення для новонароджених у Великій Британії, якій на час затримання було 28 років, засудили за серійне вбивство дітей. Присяжні оголосили вирок жінці 18 серпня 2023 року.

Про це пише BBC.

Зазначається, що натепер 33-річна медикиня Люсі Летбі вбила сімох немовлят і намагалася вбити ще шістьох, коли працювала у лікарні імені Графині Честерської, у якій помітили тривожне й незрозуміле зростання кількості смертей і майже смертельних ускладнень серед передчасно народжених дітей у відділенні.

Читайте також: Торгівля дітьми під час війни: затримано злочинну групу, яка продала 8 немовлят за кордон

Арешт жінки став результатом ретельного розслідування та операції «Колібрі», до якої залучили приблизно 70 офіцерів і цивільного персоналу поліції графства Чешир.

Від жовтня минулого року 33-річну жінку судили у Коронному суді Манчестера за звинуваченням у вбивстві семи немовлят і замаху на вбивство ще десятьох у період від червня 2015-го по червень 2016-го. Вона рішуче заперечувала всі 22 висунуті проти неї звинувачення, але її все ж визнали винною у семи вбивствах та семи замахах на вбивство.

Читайте також: В Афганістані зростає кількість самогубств серед жінок: подробиці

Летбі перебуває під вартою з листопада 2020 року й відтоді побувала у чотирьох в’язницях. 18 серпня 2023 року суд постановив, що Люсі Летбі скоїла злочини «наполегливо, усвідомлено і холоднокровно», коли труїла немовлят інсуліном, перегодовувала їх молоком, вводила їм повітря у кров та застосовувала інше фізичне насильство.

Також відомо, що вона намагалася вбити одне з немовлят чотири рази, і коли дитина загинула, Летбі надіслала її батькам листівку зі співчуттям. Люсі Летбі вела щоденник, який став доказом у справі.

Читайте також: В Ірані засудили режисера за показ фільму на Каннському фестивалі: деталі

«Медсестра» може стати третьою жінкою у Великій Британії, засудженою до довічного ув’язнення. Очікується, що вирок оприлюднять у понеділок 21 серпня.