У Києві пройде книжково-театральний фест: подробиці

Видавництво Vivat та Молодий театр запрошують на книжково-театральний фест, який відбудеться з 28 березня по 3 квітня у книгарні Vivat в Києві.

Програма заходу: 

28 березня о 18:00 актори Молодого театру прямо в книгарні втілять в життя п’єсу Івана Франка «Украдене щастя». Для того, щоб ще більше поринути в історію п’єси, літературознавиця, викладачка проєктів «Літосвіта» і «Нобілітет» Богдана Романцова разом з письменницею Світланою Тараторіною розкажуть про те, які були умови та передумови створення цього твору.

Читайте також: В Україні створили петицію про започаткування Дня вшанування захисників Маріуполя

31 березня о 17:00 акторка Ірма Вітовська разом з українським поетом Остапом Сливинским читатимуть вірші з антології, яку створила війна. У відвідувачів буде можливість першими почути раніше ще не опубліковані поезії, які видавництво Vivat готує до друку спільно з ПЕН.

Читайте також: Підвал тортур: що пережили українські діти під час депортації до росії

3 квітня о 17:00 генеральна директорка видавництва Vivat Юлія Орлова та художній керівник Молодого театру Андрій Білоус проведуть публічне обговорення, на якому міркуватимуть про справи культури під час війни: як представники видавничої та театральної сфер долають кризу, що допомагає культурі не загинути, а розвиватися?

Читайте також: Наше завдання — зробити Україну синонімом якості, технологічності та інтелектуального капіталу: Олена Малицька про підтримку українських стартапів

Зазначається, що захід пройде в Києві: вул. Петра Сагайдачного, 8. Вхід на всі події вільний.

Фото: пресслужба Vivat