Український бренд FÁBBY презентував нову колекцію жіночого одягу, натхнену романтикою літа: фото

18.06.2024

Український бренд FÁBBY представляє літню колекцію, яка створена для стильних гедоністів, що шукають самовираження через моду. Капсула натхнена прогулянками біля моря, теплим літнім повітрям та дівочими вечорами з розмовами про життя. Акцент у дропі зроблений на речі з сатину, нейтральну колірну гаму та жіночні силуети. Асортимент колекції бренд ділить на лінійки: satin та basic.

Ніжні речі сатинової лінійки вигідно доповнює мереживо. Сукня Sia на бретельках та з розрізом по нозі з мереживом представлена в чорному та молочному кольорах. Спідниця в підлогу прикрашена мереживом на поясі. До неї в пару можна обрати мінімалістичне бра. Ще одна сукня-халтер додасть уваги лінії плечей. Її лямки завʼязки, акуратно перекинуті через шию, можна залишити висіти, або ж завʼязати в бант.

Читайте також: WoMo-каталог прикрас: нові колекції ювелірних виробів від українських брендів

В частині basic FÁBBY, звісно, презентують ідеальну базову білу футболку. Таку, що тримає форму та не втрачає бездоганний вигляд після прання.

«Для цієї колекції ми створили речі, в яких хочеться гуляти як щодня, так і вдягнути у важливі дні та на спеціальні події, щоб закарбувати в них всі найкрасивіші моменти літа», — діляться засновниці FÁBBY Анастасія та Аліка.

Літню колекцію FÁBBY можна роздивитися та замовити на сторінці бренду в Instagram.

Довідка про бренд:

FÁBBY — це результат десятирічної дружби, спільної мрії та праці двох подруг Анастасії та Аліки. Бренд створено для енергійних та стильних гедоністів, які цінують свободу самовираження через моду.

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram