«Відкривай портал у науку»: у Києві відкривається інтерактивний науковий музей

28.03.2023

У київському ТРЦ Gulliver відкриється інтерактивний музей «Відкривай портал у науку», організований за підтримки Малої академії наук.

Про це повідомляється на сайті ТРЦ.

Зазначається, що з 31 березня у торговельно-розважальному центрі Gulliver стартує інтерактивний музей «Відкривай портал у науку», організований за підтримки Малої академії наук та однойменного музею. Вхід у музей безоплатний за умови попередньої реєстрації.

Читайте також: «Оселя голосів та історій»: в Україні створили платформу з українськими діалектами

«Ми помітили, що зараз не вистачає якісних заходів для дітей. Тому вирішили дати відповідь на цей запит у науково-ігровому форматі. Щасливі, що на цьому шляху зустріли Малу академію наук, які роблять неймовірні речі, популяризуючи цікаву науку. Обіцяємо, це буде захоплива історія для всіх – як дітей, так і батьків», — коментує Катерина Жураківська, директорка з маркетингу ТРЦ Gulliver.

Читайте також: Рада схвалила реформу дошкільної освіти: що зміниться

Дітям та дорослим розкажуть, як працює голограма, звичайний поршень та повітряний глушник. Також у музеї відвідувачі зможуть взаємодіяти з кожним науковим експонатом.

Читайте також: Як підтримати дитину, батьки якої на фронті: поради від Мінреінтеграції

«Ми радо погодились на пропозицію ТРЦ Gulliver разом реалізувати цей проєкт, бо #наука_всюди. Цього разу ми доповнюємо простір майстернею ідей. Кожен може спробувати збудувати міст та вежу з незвичних матеріалів, потренувати свій мозок та швидкість реакції», — розповідає Марія Дуброва, директорка музею науки Малої академії наук України.

Читайте також: Вища освіта в Європі для українців: у Мінреінтеграції оприлюднили стипендійні програми

Зазначимо, що музей працюватиме з 31 березня по 30 червня з 11:00 до 17:00 у будні, та з 11:00 до 19:00 у вихідні. Понеділок та вівторок вихідні.