Вища освіта в Європі для українців: у Мінреінтеграції оприлюднили стипендійні програми

Для студентів, аспірантів і викладачів з України UNICEF Ukraine пропонує п’ять популярних грантів, які дають шанс навчатися в університетах Європи.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

“Щороку для студентів, аспірантів і викладачів відкриваються сотні стипендіальних програм у різних країнах світу. UNICEF Ukraine пропонує 5 популярних європейських грантів, які дають шанс повчитися в університеті своєї мрії”, — йдеться в повідомленні.

Читайте також: Рада схвалила реформу дошкільної освіти: що зміниться

У Мінреінтеграції оприлюднили список стипендійних програм в університетах Європи, якими можуть скористатися українці:

1. Chevening: програма для магістрів. Фінансує британський уряд. Стипендія покриває навчання та дає можливість пізнавати культуру Сполученого Королівства. Набір на навчання починається у серпні.

Читайте також: Як підтримати дитину, батьки якої на фронті: поради від Мінреінтеграції

2. Fulbright: програма для студентів, викладачів і вчених. Підтримується урядом США. Окрім навчання, є можливість для досліджень. Заявки можна подати до 16 травня.

3. Eiffel Excellence Scholarship: фінансується французьким урядом. Для навчання магістрів і докторантів у будь-якій галузі знань. Набір відкривають восени. Взяти участь можуть магістри віком до 25 років, докторанти – до 30.

Читайте також: В Україні створили перший освітній чат «На Урок» на основі штучного інтелекту

4. Swiss Government Excellence Scholarships:програма також для магістрів і докторантів. Фінансує швейцарський уряд. Пропонується два типи стипендій: дослідницькі й арт. Набір починається на початку серпня.

Читайте також: У Києві будують приватну школу з поглибленим вивченням ІТ

5. Holland Scholarship: підтримується урядом Нідерландів. Студенти можуть здобути ступінь бакалавра або магістра. Кінцевий термін подання заявки – 1 травня та 1 червня 2023 року.