Всеукраїнська рада церков виступила проти реєстрованого партнерства: подробиці

Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій звернулася до голови Верховної Ради, виступивши проти чергової спроби легалізації в Україні реєстрованого партнерства.

Про це йдеться у заяві ВРЦіРО.

Зазначимо, що суперечки зʼявилися на тлі реєстрації законопроєкту №9103, який передбачає реєстрацію в певному порядку добровільного сімейного союзу двох повнолітніх осіб однієї або різної статі відповідно до норм Сімейного кодексу.

Читайте також: Запобігання насильству стосовно жінок: у Раді зареєстрували новий законопроєкт

«Можемо прогнозувати, що у випадку ухвалення законопроєкту наступним кроком лобістів одностатевих відносин стане ініціювання можливості усиновлення дітей одностатевими парами, з усіма вкрай негативними наслідками для формування особистості таких дітей та з позбавленням їх природного права на виховання у повноцінній сім’ї – маючи й батька, і матір», — йдеться у зверненні.

Читайте також: У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про цивільні партнерства: подробиці

На думку Всеукраїнської ради церков, це матиме негативні наслідки для формування особистості дітей і позбавить їх «природного права на виховання у повноцінній сім’ї».

Читайте також: Українська ЛГБТ-активістка Олена Шевченко стала жінкою року за версією TIME

Рада також вважає неприпустимими будь-які законодавчі ініціативи, які «несуть загрози як для інституту сім’ї, так і для ціннісних підвалин українського суспільства загалом, його моральних і духовних засад».

Читайте також: З початку минулого року Канада прийняла майже 200 тисяч українців

Крім того, у Всеукраїнській раді церков зазначили, що легалізація одностатевих реєстрованих партнерств не сприятиме подоланню демографічної кризи.