WoMo-книга: Благо Абетка

39 успішних мам про важливість допомоги ближньому

Усі батьки погодяться з тим, що яку б професію їхні діти не обрали у майбутньому, головне щоб вони стали відповідальними, порядними, доброзичливими людьми. Як виховати у дітях потребу творити добро? У цьому допоможе нова сімейна книжка «Благо абетка» від Фонду Blago.art та мережі кінотеатрів Multiplex.

Про що ця книга

Це своєрідна «абетка доброти». У естетично досконалій книжці з фотографіями відомих, успішних 39 мам та їх дітей, викладено їхні особисті думки про добро, солідарність та взаємодопомогу у світі, де так багато залежить від кожного з нас й для кожного з нас. Ексклюзивно для читачів WoMo автори проекту надали можливість ознайомитись з повним змістом «Благо Абетки» у електронному вигляді.

«У допомозі важливо починати з малого. Треба завжди допомагати близьким. Почни із сусідів, почни із свого двора, під’їзду. Інколи приймаєш участь у великих благодійних проектах, а в той самий час ті люди, які поруч з тобою, конче потребують допомоги», — Джамала.

«Юність — складний і важливий час, коли людині вкрай необхідна підтримка, добре слово, обійми, тепло», — Олена Кравець.

«Школа — це не просто локація, школа — це образ життя. Сучасна людина постійно навчається, вона глобально мислить, вона не обмежена рамками менталітету і географічного місцерозташування», — Олена Вишнякова.

У створенні «Благо абетки» взяли участь: Анастасія Давидова, Олена Кравець, Джамала, Олександра Дергоусова, Марія Яслинська, Ірина Горова, Анна Санден, Марина Лірник, Леся Матвеєва, Анна Завадська, Світлана Тимохова, Вікторія Лук`янець, Тетяна Кьоніг, Олена Бурба, Вікторія Тігіпко, Ольга Бондаренко, Тетяна Рубан, Альона Масюткіна, Даша Зарівна, Анна Козаченко, Наталія Гайдиш, Юлія Ангел, Оксана Майорова, Людмила Русаліна, Марина Карпій, Катерина Любчик, Катерина Сакевич, Юлія Кавтарадзе, Ліза Юрушева, Оля Спектор, Марія Дидьківська, Лана Кауфман, Олена Борисова, Наталія Нетовкіна, Ганна Коршунова, Інна Поперешнюк, Олена Вишнякова, Алла Клименко, Олена Піддубна.

Щоб прочитати текст, натисніть на картинку.

А

Б

В

Г

Ґ

Д

Е

Є

Ж

З

И

І

Ї

Й

К

Л

М

Н

О

 

П

Р

С

Т

У

Ф

Х

Ц

Ч

Ш

Щ

Ь

Ю

Я

Мета проекту

Книжка є частиною соціального проекту #Благо_абетка. Усі кошти, що надійдуть від продажу обмеженого тиражу книжки (всього 500 екземплярів), будуть спрямовані на реалізацію фестивалю «Радість». Захід організовують ГО «Ділові Українські Жінки» та Благодійний фонд «Фонд майбутнього» для допомоги онкохворим дітям зі всієї України. Фестиваль відбудеться 22-го вересня на території бази відпочинку «Артек» у м. Пуща-Водиця.

  • Ціна книжки: 1000 грн
  • Замовити книжку: blagoart.com.ua
  • Наклад: 500 екз.
— Читайте також: WoMo-книга: А тепер усе інакше