10 книг, які варто прочитати, щоб розбагатіти

19.10.2023

Подорож до збагачення вимагає певних інструментів. Хоча багато хто, здається, ігнорує це. Книги можуть допомогти вам розвинути свій розум, завзяття та знання, щоб стати успішним і багатим. Пропонуємо вашій увазі 10 дивовижних книг, які можуть допомогти спрямувати ваші фінанси у правильному напрямку.

Мільйонер по сусідству

The Millionaire Next Door: The Surprising Secrets of America’s Wealthy — автори Thomas J. Stanley, William D. Danko

Ця класична книга, яка була вперше опублікована в 1996 році й написана Томасом Дж. Стенлі та Вільямом Д. Данко, пропонує глибокі знання авторів про те, як американські мільйонери стали багатими за сім ключових кроків. Одним із головних моментів обговорення був простий і стратегічний метод витрачати менше, ніж ви заробляєте. Роблячи це, ви можете уникнути імпульсивних покупок і диверсифікувати свої інвестиції.

Читайте також:  Топ-5 книжок для блогерів, спікерів та організаторів виступів

Багатий тато, бідний тато

Rich Dad Poor Dad — автор Robert T. Kiyosaki

Книга Роберта Т. Кійосакі залишається приголомшливою в будь-який день і в будь-який час. Її варто прочитати, якщо ви хочете почати прокладати шлях до багатства, поки ви молоді. Ця книга охоплює майже все про особисті фінанси. Це історія двох батьків; один добре освічений з купою сертифікатів, а інший покинув школу. Освічений батько після смерті свого сина не залишив нічого, крім боргів. А той, що покинув школу, передав синові бізнес-імперію. Ця книга містить безцінні уроки про гроші.

Читайте також: Усі це читають: 7 бестселерів на Amazon

Як думають багаті люди

How Rich People Think: Simple Truths’ Gift Book — автор Steve Siebold

Стів Зібольд, автор книги «Як думають багаті люди», витратив 30 років на опитування 1000 мільйонерів і мільярдерів, щоб з’ясувати, що відрізняє їх від звичайної людини. У книзі Зібольд пропонує конкретні дії, як амбітній людині створити власне багатство.

Читайте також: Книжкова поличка головної редакторки: Ґаліт Атлас. Емоційний спадок

Думай і багатій

Think and Grow Rich — автор Napoleon Hill 

Написана в епоху Великої депресії, автор і колишній радник президента Франкліна Рузвельта опитав понад 500 успішних людей, щоб знайти ключі до щастя. Класична книжка-бестселер, у ній розповідається про те, як почати планувати, поставивши перед собою мету та бажання. Все починається з сили твоїх думок, а потім – дій.

Читайте також: Що почитати в жовтні: захопливі історії, які читаються на одному диханні

«Ви — гроші: Живіть як багач, навіть якщо ви не такий» 

You’re So Money: Live Rich, Even When You’re Not — авторка Farnoosh Torabi

Книга авторки Фарнуш Торабі, спрямована на людей середнього класу, які отримують початкову зарплату. В ній розповідається про те, як можна заощадити гроші в певних сферах життя. Книга чудово читається та дає чудові поради молодим людям.

Читайте також: Як читають українці під час повномасштабної війни — дослідження

Найбагатша людина у Вавилоні

The Richest Man in Babylon: Original 1926 Edition — автор George S. Clason

Ця книга, написана Джорджем С. Класоном, розкриває принципи та секрети, які приведуть вас до особистого багатства. Будучи одним із найбільш надихаючих творів на тему заощадливості, фінансового планування та особистого багатства, «Найбагатша людина Вавилона» визначає розв’язання фінансових проблем, яке приведе вас до багатства. Такі секрети, як збереження грошей, заробіток шляхом інвестування та завжди пошук способу додати цінність, роблять цю книгу відомим бестселером.

Наука про збагачення (Економна книга)

The Science of Getting Rich (A Thrifty Book) — автор Wallace D. Wattles

Воллес Д. Воттл пропонує інтелектуальну основу для створення особистого багатства за допомогою позитивного мислення. У книзі розповідається про те, як ви можете створити багатство, спорядивши свої думки для залучення багатства. Наприклад, якщо ви вірите, що гроші — це зло, то ви не будете багатими.

Автоматичний мільйонер

The Automatic Millionaire: A Powerful One-Step Plan to Live and Finish Rich — автор David Bach

«Автоматичний мільйонер», написаний Девідом Бахом, пояснює, що вам не потрібно ставати багатим коштом бюджету, а за допомогою добре розробленого плану. Книга пропонує незмінні принципи, включаючи номери телефонів, веб-сайти та всі елементи, які допоможуть вам почати свій шлях до багатства протягом години.

До біса все! Бери й роби

Screw It, Let’s Do It. Lessons In Life — автор Richard Branson

Книга написана досвідченим підприємцем і мільярдером Річардом Бренсоном. Він пропонує практичні кроки щодо того, як він став успішним і як ви можете це зробити. Його книга заснована на його особистому досвіді та важливих уроках, які вплинули на нього і, безумовно, вплинуть і на вас, якщо ви хочете стати багатим.

Мільйонер Фастлейн

The Millionaire Fastlane: Crack the Code to Wealth and Live Rich for a Lifetime — автор MJ DeMarco

Книга М. Дж. ДеМарко допомагає вам побачити різницю між тим, що ви не можете робити, і тим, що ви можете. Існує дорога, яка передбачає ігнорування поширених порад і вибір нетрадиційного шляху до досягнення багатства та фінансової безпеки.