Анджеліна Джолі дебютувала як дизайнерка на кінопремії «Оскар»

Акторка створила вбрання для журналістки Сулейки Жауад

13.03.2024

Відома американська журналістка та письменниця Сулейка Жауад з’явилася на кінопремії «Оскар» у сукні, створеною брендом Анджеліни Джолі. Про це повідомляє Harper’s Bazaar.

Відома акторка оголосила про початок роботи модного будинку Atelier Jolie ще у травні минулого року. Про це вона розповіла на сторінках своїх соцмереж і пояснила, що до цього кроку її підштовхнула багаторічна співпраця з кравцями та ювелірними майстрами.

Джон Батіста та Сулейка Жауад

Фото: JOHN SHEARER//GETTY IMAGES

Сулейка Жауад стала першою з відомих людей, хто обрав вбрання від Анджеліни Джолі. Сукню із плісированого шовку ніжного перлинно-сірого відтінку доповнює накидка з об’ємними рукавами та довгим шлейфом. Вбрання прикрашає зображення оркестру, яке віддає данину стрічці «Американська симфонія». В цьому фільмі Жауад знімалася разом зі своїм чоловіком, музикантом Джоном Батістою.

сукня

Фото: ALIAH ANDERSON//GETTY IMAGES

«Це був її перший досвід створення сукні для червоної доріжки, і вона запросила чудового художника Чаза Геста намалювати симфонічний оркестр на звороті сукні», — розповіла журналістка.

сукня від Анджеліни Джолі

Фото: JOHN SHEARER//GETTY IMAGES

Концепція Atelier Jolie припускає, що дизайн одягу зможуть розробляти клієнти. Також дизайнери планують працювати над створенням вбрання, використовуючи старі тканини та якісні вінтажні матеріали.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram