Блестящие рекомендации: 10 книг от героинь WoMo

Гарантировано интересное чтиво

26.06.2017

Не секрет, что многие люди читают по совету друзей, коллег, в общем, тех людей, вкусу и мнению которых доверяют. Мы решили попросить героинь популярных на WoMo материалов порекомендовать нашим читателям достойные, на их взгляд, книги.

Светлана Павелецкая, партнер издательства #книголав и PR-директор 1+1 Медиа, рекомендует новый и новейший нонфикшн, который, несомненно, будет полезен каждому, кто намерен «стать лучшей версией себя».

Людський фактор. Секрети тривалого успіху видатних компаній

Рич Карлгард, #книголав

«Кажуть, що скоро на більшості професій нас замінять роботи. Майже всюди, де людський фактор можна прибрати. Але все ж таки, саме він залишиться обов’язковою запорукою успіху для будь-якої компанії. Що робити компаніям, аби постійно розвивати свої «soft skills» та завдяки потужній команді протистояти кризам і викликам часу, – ця книжка саме про це. Обов’язковий must read для тих, хто хоче залишатися конкурентоспроможними в епоху роботів».

Як управляти своїм босом

Джон Коттер, Джон Гебарро, #книголав

«В серії «Класика HBR» першою книгою є «Як управляти собою», вона написана одним із бізнес-геніїв ХХ століття, відомим теоретиком менеджменту Пітером Друкером. А ось другу книгу серії – «Як управляти своїм босом» – написали Джон Коттер та Джон Ґебарро, професори Гарвардської школи бізнесу та журналісти HBR. Ця книжка не про те, як зайняти місце керівника, і не про “сірих кардиналів“. Вона про те, яким чином треба будувати стосунки, аби бути більш ефективним для організації, як аргументувати свою позицію та навіщо інвестувати в стосунки з тими, хто вищий за тебе по статусу. Мені здається, її мають прочитати всі, хто працює в колективі, де є більш ніж три особи».

Ирина Говоруха, писательница, рекомендует глубокие и увлекательные психологические романы.

Стрекоза, увеличенная до размеров собаки

                   Ольга Славникова, «АСТ»

Роман о спящих людях. Об особях, которые не вышли за рамки своих инстинктов и тонут в омуте своих стереотипов. О женском одиночестве, мужской корысти и бесконечной рутине, растянутой, как велосипедная цепь. Роман написан плотным и очень образным языком, в котором каждая фраза весом с килограмм. После прочтения хочется молниеносно действовать: делать перестановку в квартире, становиться в планку и записываться на все мастер классы и тренинги.

Крадії пам’яті

Сергей Комберянов, «Смолоскип»

Психологический триллер. В нем смешалось все: мистика, медицина, психология, религия и даже философия. Увлекательный сюжет, высокая концентрация событий и неожиданная развязка. Автор мастерски оголяет человеческое нутро и демонстрирует нам нашу изнанку. Книга цепляет, ошарашивает и оставляет послевкусие крепкого коньяка.

Наталия Гуран, руководитель проекта «Ліки контроль»: «Раджу читати якнайбільше. Але як писав Шевченко «у всякого своя доля і свій шлях широкий» тому, найперше, не раджу шукати в книжках готових відповідей і рішень для свого проекту.

           Камасутра для оратора

Радислав Гандапас, «Монолит»

Как убедительно представить свою идею или проект? Как блестяще выступить на важной презентации? Этому вас научит гуру ораторского искусства Радислав Гандапас. И, судя по названию книги, одного единственного рецепта стать успешным оратором, нет. Выбирайте то, что подходит вам и соответствует ситуации.

Гідність Адама: Бесіди з Блаженнішим Любомиром Гузаром

Катерина Щоткина, «Видавець Яців Ігор»

«Для натхнення, нових ідей і рішень для питань, які ніяк не вдається вирішити буваю на самоті наодинці з природою, довго, щоб аж знудитися, коли зникає інформаційний шум, у тиші приходять ідеї. Дуже допомогла книга «Гідність Адама: Бесіди з Блаженнішим Любомиром Гузаром» для віднайдення себе у цьому світі, визначення пріоритетів і натхнення».

Анна Кривко, путешественница, посетившая к своим 32 годам 32 страны, блестящий финансист, рекомендует книги, которые позволят узнать: кто же мы такие, женщины и мужчины? Что мешает нам быть счастливыми? Как разорвать порочный круг стереотипов и привычек и начать жить своей жизнью?

             Внутри мужчины

Тамрико Шоли, «Brand Book Publishing»

«Книга показывает истинные сценарии поступков разных мужчин, где нет хорошо или плохо, правильно или неправильно, есть только главный вопрос для меня: «А мне этот сценарий подходит? Какие мои цели и ценности?»

Тамрико Шоли взялась за смелый эксперимент: она провела 201 интимное интервью с мужчинами. Женатые и холостые, руководители крупных компаний и бродяги из подворотней, откровенные бабники и гомосексуалисты, антисексисты и экс-насильник – все они, слово за слово, признались ей в том, о чем не спешат рассказывать другим.

Жінки, які кохають до нестями

Робин Норвуд, «Віват»

«Книга изменила мою жизнь, потому что, да, я и есть та женщина, которая любит слишком сильно. Но не я одна, нас много.»

Психотерапевт Робин Норвуд, автор международного бестселлера, помогла множеству женщин в мире выйти из порочного круга болезненных отношений: «Если любовь для нас означает страдание, то мы любим слишком сильно. Когда мы объясняем его задумчивость, плохое настроение, безразличие или агрессивность проблемами, связанными с несчастным детством, и пытаемся стать его лечащим врачом, мы любим слишком сильно. Когда наши взаимоотношения создают угрозу нашему эмоциональному благополучию и, возможно, даже нашей безопасности и здоровью, — мы определенно любим слишком сильно. Несмотря на все страдания и неудовлетворенность, «слишком сильная любовь» обычна для многих женщин, почти уверенных в том, что такими и должны быть интимные отношения».

Лариса Денисенко, правозащитница, рекомендует: «Коли багато читаєш, обрати пару текстів для обов`язкового прочитання важко. Певне, йтиму від свіжого.»

                    Моя кар’єра

              под ред. Я. Цимбал, «Темпора»

Першим цікавим, на мій погляд, виданням є антологія жіночої прози «Моя кар`єра», віднайдені (що важливо, бо дійсно доводилося знаходити!) та набрані тексти, написані жінками-письменницями 20 років минулого сторіччя. Цікавий екскурс в час, коли жінкам ніби відкривалися всі шляхи, надавався голос, коли жінка ставала соратницею, але при цьому борщ та піклування про чоловіка та дітей ніхто не скасовував, та й соратнічество було «обрізаним» та декларативним. Також цікавою є книга «Фріда Кало. Безжальна врода» Жерара де Кортанза. Для тих, кому, як і мені, цікава сама художниця як продовження або ж зміст власної творчості.

12 неймовірних жінок: про цінності, які творять людину

Марьяна Савка, «Видавництво Старого Лева»

І хочу порадити свіжу книгу Видавництва Старого Лева, проект Мар`яни Савки «12 неймовірних жінок про цінності, що формують людину», можливо, це не надто скромно, бо я є однією з героїнь книги, але, з моєї точки зору, важливо відчувати наше життя, сучасність, виклики, спротив та любов, відчувати та відроджувати в собі та формувати в інших цінності, що роблять з нас Людей. І саме голосами жінок. І добре, що ці голоси звучать в літературі, бо сучасні ділові тижневики бронюють цю тему виключно за чоловіками А ще я дуже чекаю виходу українською мовою (видавництво «Нора-друк») культового роману «Бузкові дівчата» Марти Холл Келлі! Давайте разом відстежувати цей текст в книгарнях, він і ми того вартуємо.

— Читайте также: Книжный безвиз: 10 стран в замечательных романах