Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

8 постановок сезону Королівської Опери та Балету 2018

20 февраля, 2018 - 28 марта, 2018 | 80 - 120 грн

З 8 новими постановками KyivMusicFilm за підтримки Британської Ради в Україні продовжує сезон лондонської Королівської Опери та Балету. Вистави демонструватимуться в понад 1500 кінотеатрах по всьому світу. Класичні та нові постановки одного з найкращих оперних театрів за участі світових зірок транслюватимуться з лютого по червень і в Україні.

Першою в 2018 році стане опера Ріґолетто Джузеппе Верді (21 лютого) в постановці Девіда Маквікара, що зображує жорстокість і занепад в італійській провінції Мантуа. Наслідує тему жорстокості та виснажливих страждань інтерпретація Пуччіні Джонатаном Кентом — пристрасна Тоска (7 березня), що зображує небезпечний Рим в 1800 році.

Після неймовірного успіху Кармен Баррі Коскі у Франкфурті постановка переміщується до Королівської Опери (11 квітня). Ця виняткова інтерпретація оригінальної версії опери Бізе, яка переосмислює Opéra comique, ревю та водевіль, якими надихався композитор. Фінальна постановка Королівської Опери в кіно — Макбет Верді (23 травня). Під керівництвом диригента Антоніо Паппано, Анна Нетребко вперше в стінах Ковент-Ґарден грає роль підступної Леді Макбет у цій пристрасній драмі.

Також в українських кінотеатрах у цьому році будуть продемонстровані чотири постановки Королівського Балету. На зміну дивовижним Пригодам Аліси в країні чудес та Лускунчику прийде балет Зимова Казка Крістофера Уілдона (28 березня), в якому сімейна трагедія розкривається завдяки зворушливій музиці Джобі Телбота.

Особливої уваги варте святкування сторіччя Леонарда Бернстайна, з двома новими постановками хореографів Королівського Балету — Вейна МакҐреґора та Крістофера Уілдона, а також Вік тривоги Ліама Скарлетта під Симфонію №2 Бернстайна (2 травня). Кульмінація сезону Королівського Балету — Манон — історія молодої дівчини, яка обирає не щире кохання, а життя в достатку, за що має заплатити найвищу ціну (13 червня). Музика Жуля Массне, використана у виставі, розчулить найвибагливіших глядачів.

Завершальний перформанс сезону — палко очікуване Лебедине озеро Ліама Скарлетта (18 липня). Інтерпретація Скарлетта на матеріалі хореографії Маріуса Петіпи та Лева Іванова порадує глядачів сучасним підходом до відомого на весь світ балету.

 

Начало:
20 февраля, 2018
Окончание:
28 марта, 2018
Стоимость:
80 - 120 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

кінотеатр "Україна"
вул. Городецького, 5 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

KyivMusicFilm
Вебсайт:
https://www.facebook.com/events/358994024510457/