Експрес-тренінг для представників преси на тему «Все, що потрібно знати, щоб не захворіти на туберкульоз» у межах інформаційної кампанії «#Маю_силу» від Партнерства «Зупинимо туберкульоз. Україна» та ВБО «Конвіктус Україна».
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaДрузі, девізом нашої зустрічі, як і соціальної ініціативи «Маю силу», ми обрали слова Людвіга ван Бетховена «Найвища відзнака людини – це завзятість у подоланні найжорстокіших перешкод». Хочеться лише додати: завзятість разом із максимальною поінформованістю.
Спікери

1. Наталя Заїка – лікар, голова керівного комітету Партнерства
Українська реальність диктує нові вимоги до роботи журналістів, зокрема, вони мають вільно володіти фактами щодо найрізноманітніших сфер життя суспільства. Вашій увазі буде представлено найсвіжіші статистичні дані щодо ситуації з туберкульозом в Україні. Крім того, оскільки робота представників ЗМІ нерозривно пов’язана із найбільш вагомими суспільними подіями, які часто бувають небезпечні, ми будемо говорити ще про вміння журналістів піклуватися про своє життя та здоров’я. Які додаткові ознаки, окрім кашлю, вказують на те, що людина може бути хвора на туберкульоз? Які правила треба знати, коли ви, найвірогідніше, опинилися в одному просторі з хворим на туберкульоз?
Свежие новости
- ГО «Землячки» відкривають збір 3 млн грн на тепле тактичне взуття для захисниць
- Подяка за два тижні шлюбу: продюсер Джон Пітерс заповів Памелі Андерсон $10 мільйонів
- Прем’єрка Естонії розкритикувала МОК за допуск росіян і білорусів на Олімпіаду
- Українка Таня Муіньо зняла кліп-провокацію для Сема Сміта з костюмами від Frolov
- 18-річна дзюдоїстка Литвиненко вперше здобула срібло дорослого Гран-прі Новости на главной
2. Тетяна Іванова – соціальний працівник, кейс-менеджер (медико-санітарний супровід), що перехворіла на туберкульоз, не маючи очевидної симптоматики
Тетяна захворіла наприкінці 2014 року, відчувши на собі проблему діагностики (майже рік), важкого неефективного лікування (майже 2,5 років) та загальну проблему інфекційного контролю. Доповідачка розповість про міфи, що супроводжують цю хворобу, та власний досвід боротьби з туберкульозом. Вона особисто рекомендує не боятися обстежуватися на туберкульоз. Також будуть розглянуті питання необхідності переходу на новий системний підхід та очевидні переваги амбулаторного лікування. Доповідачку можна буде запитати щодо різних аспектів зазначеної теми.
3. Ольга Цвілій – голова секретаріату Партнерства, яка понад 10 років опікується питаннями туберкульозу
Буде розглянуто проблему маніпулювання фактами про туберкульоз. Як це відбувається і кому це може бути вигідно? У форматі дискусії буде розібрано кейс https://fakty.ua/220136-kievskaya-patrulnaya-policejskaya-umerla-ot-tuberkuleza
4. Любов Рудницька – SMM-менеджер та блогерка. На її сторінці в Інстаграмі – близько 50 000 підписників. Спікерка розкаже про механізми, які допомагають максимально швидко поширити інформацію в соціальних мережах.
Детальныіше про захід – тут.