Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Х Міжнародний Архітектурний Фестиваль CANactions

2 июня, 2017 @ 07:00 - 3 июня, 2017 @ 19:00 | 50 - 160 грн

У Києві 2-3 червня у Мистецькому Арсеналі пройде Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions.

Тема ювілейного фестивалю — ЦІННОСТІ.

Спеціальні гості фестивалю — провідні світові архітектори Флоріан Іденбург , Мартін Рейн-Кано та Ганс Ван дер Хайден проведуть лекції для широкої аудиторії.

Міжнародний Архітектурний Фестиваль CANactions — найбільша архітектурна подія в Україні створена у 2008 році, учасниками якої за десять років роботи стали 120 спікерів та більше ніж 36 000 відвідувачів з усього світу. Мета ювілейного 10-го фестивалю — обговорити цінності в площині архітектури, урбанізму, а також житті загалом. Команда CANactions прагне створити умови для обміну ідеями та діалогу в площині сучасної архітектури.

Протягом фестивалю гості матимуть змогу відвідати виставки та презентації молодих архітекторів, взяти участь у дискусіях та майстер-класах. Також на події буде створений окремий креативний дитячий майданчик.

Про свою участь у фестивалі вже заявили Мартін Рейн-Кано — засновник TOPOTEK 1 ( Берлін, Німеччина ), що у 2013 році отримав золоту медаль від Міжнародного Олімпійського комітету за проект Superkilen у Копенгагені, Ганс Ван дер Хайден — засновник Hans van der Heijden Architect ( Амстердам, Нідерланди ), автор книг та есе з урбан дизайну, викладач Кембріджського університету, Флоріан Іденбург , засновник бюро SO — IL , який очолював проектні групи скляного павільйону в Толедо, Огайо та Нового музею Сучасного Мистецтва в Нью-Йорку. Вони проведуть лекції на головній сцені фестивалю для усіх відвідувачів.

Також на фестивалі пройдуть майстер класи «Sound Sculpture» від Венді Андерсон (Wendy Andreson), кураторки Лондонского університету мистецтв та «Situation eVALUEtion» від Гріші Зотова , засновника архітектурної студії «Architectural prescription», що базується в Амстердамі.

Ше один гість фестивалю Йорд ден Холландер напередодні фестивалю проведе воркшоп Cycling Cities Kyiv , який дасть змогу порівняти умови для велоруху у різних містах світу. Це проект вже пройшов в Амстердамі, Пекіні, Будапешті, Мілані, Гавані, Мехіко, Тайбеї і Тирані і тепер пройде у Києві.

Та найбільший воркшоп під назвою Workshop ‘Mystetskyi Arsenal: Spatial Development Scenarios’ пройде 29 травня — 3 червня до фестивалю і його результати будуть представлені на самій події.
Організатори події — СANactions — освітня платформа, яка сприяє створенню в Україні місць та спільнот, де люди будуть задоволено жити та працювати.

Начало:
2 июня, 2017 07:00
Окончание:
3 июня, 2017 19:00
Стоимость:
50 - 160 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

Mystetskyi Arsenal
вул.Лаврська, 10-12 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

СANactions и Mystetskyi Arsenal
Вебсайт:
http://www.festival.canactions.com/