Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Конференція «Підлітки. Освіта. Інструкція до дії»

23 сентября, 2018 @ 07:00 - 14:00 | 200 - 500 грн

Багато питань виникає у батьків та дорослих, що працюють з підлітками:

  • Як проживати бунти та витримувати шторми?
  • Як підтримувати, а не вимагати?
  • Як створювати простір свободи і давати дітям право вирішувати?
  • Як мінімізувати стрес в питаннях навчання та розвитку?

Освітній експеримент зібрав команду найкращих спікерів в один день та запрошує вас долучитися, разом зі своїми дітьми на конференцію «Підлітки. Освіта. Інструкція до дії», аби поговорити про те, що відбувається з їхнім тілом та мозком, як вибудувати довірливі відносини в вашій родині в таких період. Про виклики майбутнього та як допомагати собі і дитині робити вибір.

Програма

— Як це — бути батьками підлітка? Як вижити і отримувати задоволення? — Анастасія Леухіна, незалежний тренер та фасилітатор, мама 13-річного хоумскулера Кліма, співзасновниця проекту Освітній експеримент та кампанії #пуститевреанимацию.

— Нейробіологія розвитку дитини: формування мозку та тіла підлітка. Особливості цього віку та як їх врахувати в навчанні. Увага та самоконтроль, – про це поговоримо з Віктором Комаренко, співзасновником Beehiveor Academy and R&D Labs, кандидатом біологічних наук, доцентом, членом Українського товариства нейронаук та Федерації Європейських Товариств Нейронаук (FENS).

— Батьки та підліток. Як разом жити? Про виклики та складнощі цього періоду. Як пройти їх разом – обговорення з Діаною Житньою, психологом та спеціалістом по роботі з підлітками, співзасновником коммунікативного клубу для підлітків, дослідником форм освіти та навчання.

— Трансформація навчання, зміна домовленостей та перерозподіл відповідальності при змінах поглядів дітей на світ. Конкретні кроки будемо обговорювати з Валентиною Мержиєвською, співзасновницею альтернативної школи БеркоШко.

— Майбутня професія. Непростий шлях вибору. Як допомогти дитині обрати і вибудувати свій професійний дорослий шлях – про це поговоримо з Тамарою Сухенко, психологом та автором книги «Як обрати професію майбутнього. Посібник з профорієнтації для молоді віком 13 до 80 років».

— Технологія життєвого проектування підлітка або як не з’їхати з глузду у світі майбутнього? – разом Наталією Масловою, експертом з теорії поколінь та керівником освітнього простору Generation Z, кандидатом економічних наук, доцентом, ступінь МВА

-Булінг та підлітки: як впоратися чи попередити? Що робити, якщо цей процес вже розпочався, а чого ні? – чекаємо порад від Насті Мельниченко, Голови ГО «Студена», координаторки курсу для вчителів «Недискримінаційний підхід у навчанні» та авторка підліткових книжок на складні теми «А тепер усе інакше», «Я не боюсь сказати”.

Також запланована сесія з підлітками – про те, як вони проживають цей період та якої допомоги потребують.

Участь у конференції можлива лише за попередньою оплатою.

Вартість участі — 500 грн для дорослих та 200 грн для підлітків при оплаті до 13 вересня включно. З 14 до 22 вересня — 700 грн та 300 грн відповідно.

Для реєстрації необхідно заповнити форму.

Чекаємо на вас 23.09.2018р. (10:00 — 17:00), за адресою вул. Дорогожицька, 3, Київ (UnitCity).

Дата
23 сентября, 2018
Время:
07:00 - 14:00
Стоимость:
200 - 500 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
,
Вебсайт:
https://www.facebook.com/events/282100259283271/

Место проведения

UnitCity
вул. Дорогожицька, 3 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Освітній експеримент
Вебсайт:
http://bit.ly/pidlitky_osvita