Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Sustainable Fashion Pad

7 сентября, 2018 - 9 сентября, 2018 | 52 - 105 грн

8 та 9 вересня у Києві відбудеться Sustainable Fashion Pad в рамках заходу Maker Faire.

На два дні один з павільйонів ВДНГ стане креативним простором для тих, хто прагне відкрити для себе свідомий lifestyle та переосмислити процес виробництва та споживання.

Sustainable Fashion Pad — це перша українська платформа про свідому моду та раціональне споживання.

Kapsula, Marsala, Ozero, Raw Flaw, ReThink, Fashion Revolution та десятки інших відомих компаній та брендів поділяться своїм досвідом успішних sustainable бізнес-кейсів, а лектори розкажуть як це: вимірювати цінність речей не в грошовому еквіваленті, оцінювати свій вплив на довкілля, купувати за принципом менше – краще.

В програмі:

— Лекторій з Марією Маслій (Marsala), Анастасією Дєєвою (Raw Flaw), Наталією Гордієнко (Kapsula), Ладою Полтавською (Aesthetic Venture), Дарією Марусик (Fashion Revolution та Soon Store) та іншими.

— Воркшопи від українських свідомих брендів: Marsala з Марією Маслій та художником Євгенієм Лапченко, OLK Manufacture з Оксаною Левченею, Kapsula з Наталією Гордієнко та Ozero.

— Charity Swap Shop разом з благодійним магазином LASKA.Sustainability — це про стосунки між людьми на навколишнім середовищем. Кожна наша сьогоднішня дія, має невидимий, але реальний наслідок завтра.

Щоб зберегти баланс між природою та комерцією, потрібно знати свої можливості раціонального покупця і долучитись до кращого майбутнього планети — через ремесло, спільноту та культуру.

Інформаційна зустріч з представниками ЗМІ та амбасадорами платформи відбудеться в кінці серпня у вигляді пікніку без пластику за підтримки Kyiv Maker Faire. Подробиці згодом.

Начало:
7 сентября, 2018
Окончание:
9 сентября, 2018
Стоимость:
52 - 105 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

ВДНГ
пр. Академіка Глушкова, 1 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Kyiv Maker Faire
Вебсайт:
https://www.facebook.com/sustainablefashionpad/