Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Відкриття культурного простору «АkТ» на «Арт-завод Платформа»

8 июня, 2017 @ 17:00 - 19:00 | Вхід вільний

8 червня відбудеться відкриття масштабного культурного простору «АkТ» загальною площею 3500 кв.м. на території «Арт-завод Платформа». Першою подією стане презентація двох виставок.

Експозиція «20.18. Thinking about Tomorrow» містить близько 200 робіт від 50-ти українських митців: фотографію, графіку, колаж, інсталяцію, живопис, гравюру, офорт, скульптуру.

Фантазії арт-футурологів на тему майбутнього: вплив віртуального на реальне, пластичної хірургії на натуральність, трансформація людини у надлюдину, самокеровані автомобілі на трасі Київ-Одеса.

Також, паралельно з основною экспозицією, стартує персональна виставка художника-самоучки  Володира Задираки «Непал. Заборонене».  30 фотознімків з експедиції у Гімалаї  та їх аналог у живописі.

Спеціальна подія відкриття — арт-перформанс від лабораторії віртуальної реальності Sensorama Lab. Про те, що доступно художнику у віртуальній реальності після занурення у паралельний простір?  Команда лабораторії прагне  розширити  уявлення про можливості митців майбутнього.

Загалом планується 4 великих экспозиції тривалістю близько місяця кожна.

Додаткова інформація:

Відкриття: 8 червня о 20.00

Культ простір AkT (Біломорська, 1)

 

Дата
8 июня, 2017
Время:
17:00 - 19:00
Стоимость:
Вхід вільний
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

Біломорська, 1
«Арт-завод Платформа», Літера 3.2 Київ, Украина
Карта Google