Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Всеукраїнський фестиваль «КнигоПодорож»

14 декабря, 2017 - 17 декабря, 2017

З 15 по 17 грудня завітайте у Києві до  безкоштовної бібліотеки та  на книжковий ярмарок дитячого фестивалю КнигоПодорож і подаруйте радість своїм дітям на День Святого Миколая.  Фестиваль, організований видавництвом «Ранок», проходитиме у дружньому ТРЦ “Глобус” 3 поверх,  Майдан Незалежності, 1.

КнигоПодорож:

— це книжковий фестиваль, організований видавництвом «Ранок», який проходитиме під гаслом «Книга — як форма комунікації».

— це 270 шкіл зі всієї України, які беруть участь у заході “Класні читання”;

— це 10 літераторів з України та світу, які беруть участь в онлайн-марафоні та поділяться своїм фановим досвідом;

— це конкурс ілюстраторів, переможець якого отримає світову славу на Франкфуртському книжковому ярмарку  та  обкладинка його книги буде подорожувати на марочках Укрпошти;

— це безкоштовні бібліотеки та ярмарки у Харкові, Києві та Сумах та багато іншого.

Головна мета фестивалю «КнигоПодорож» —  відкрити для дітей нові грані книги. Книгу можна понюхати та погортати, можна розглядати її ілюстрації, а можна навіть “скуштувати на смак”. Книга не тільки говорить до нас, а й спонукає нас самих до комунікації з іншими людьми та світом навколо.

Тогорічна “КнигоПодорож” стала помітною подією літературного життя Харкова. Близько 2000 відвідувачів, 25 унікальних заходів, 30 спікерів, серед яких українські книжкові експерти, сучасні дитячі письменники та навіть гість з далекої Ірландії, автор світового бестселера “Артеміс Фаул”, Йон Колфер.

Вам зовсім не треба витрачатися, щоб наповнити свій грудень веселими, корисними та затишними днями, бо вхід на всі заходи фестивалю вільний.

Начало:
14 декабря, 2017
Окончание:
17 декабря, 2017
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

ТРЦ “Глобус”, 3 поверх
Майдан Незалежності, 1 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

видавництво «Ранок»