For Women’s Empowerment: Три українські підприємиці стали амбасадорками She Exports

Офіс з просування експорту запустив нову ініціативу

Розширення можливостей жінок – це фактор розвитку економіки і міжнародної торгівлі. Про це багато говорили на міжнародному бізнес-фестивалі She Trades Міжнародного торгового центру у Ліверпулі, який відбувся 26 — 28 червня 2018 року. А 30 червня Офіс з просування експорту започаткував традицію уповноваження амбасадорів програми She Exports у чотирьох категоріях: «Жіноче лідерство», «Галузь», «Медіа», «Регіональний вплив».

Амбасадори програми She Exports – це громадяни України та інших країн, які є прикладом для наслідування, лідерами думок та активно пропагують розширення економічних можливостей українських жінок та чоловіків у підприємництві та міжнародній торгівлі на національному на міжнародному рівнях.

У номінації «Жіноче лідерство» амбасадором She Exports стала Олена Кошарна, засновниця і головний виконавчий директор Horizon Capital. У номінації «Індустрія ІТ» амбасадором обрано Надію Васільєву, засновницю корпорації Digital Transformation, а у номінації «Медіа» — Ірину Рубіс, генерального директора та власницю бізнес медіа-бюро «ekonomika+».

«Активне залучення жінок в економіку сприяє зростанню країни, України в тому числі. Саме тому Мінекономрозвитку та Офіс з просування експорту минулого року започаткували Програму SheExports для підтримки та розвитку жінок-підприємниць та експортерок, адже потрібно об’єднуватись, надихати та підтримувати одна одну. Нещодавно ми вперше представили Україну на міжнародному бізнес-заході SheTrades Global у Ліверпулі, і я з впевненістю можу сказати, що українські жінки-підприємниці та експортерки — креативні, інноваційні та ніколи не зупиняються на досягнутому, тому майбутнє українського експорту у їхніх руках», — прокоментувала запуск ініціативи SheExports Ambassadors Наталія Микольська, заступниця Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Торгова представниця України.

«Успішні жінки в експортно-орієнтованих компаніях впливають на стійкий економічний розвиток України та розвивають компетенції у сфері міжнародної торгівлі та інноваційного підприємництва. Через ініціативу Амбасадори SheExports ми залучаємо жінок та чоловіків до розширення можливостей жінок у бізнесі для зростання участі України у міжнародній торгівлі», — сказала Мар’яна Каганяк, керівник Офісу з просування експорту.

Дізнатись більше, як можна підтримувати жінок-лідерок, а також про переваги різноманіття для глобального економічного зростання та сталого розвитку, ви зможете 6 липня на HeForShe Congress, де серед спікерів ви почуєте Ірину Рубіс, Мар`яну Каганяк та Наталію Микольську.


HeForShe – це глобальний рух солідарності, заснований структурою Організації Об’єднаних Націй ООН Жінки, яка зосереджує свої зусилля на досягненні ґендерної рівності та розширенні прав і можливостей жінок. Водночас, це глобальна платформа, яка залучає чоловіків та хлопців з усіх куточків світу як агентів змін, які вірять у те, що ґендерної рівності можливо досягти за нашого життя. Приєднуйтесь на www.heforshe.org.

— Читайте також: HeForShe Congress: Фемінізм, який ви не уявляли