У «Дії» провели опитування стосовно 8 березня: результати

06 марта, 2023
8 березня
Фото: Мінцифра

У застосунку «Дія» українці обрали, чи залишити 8 березня вихідним. Проголосувало понад 2,1 мільйона людей.

Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

Напередодні 8 березня у застосунку «Дія» з’явилося опитування, в якому запитали українців, залишити 8 березня офіційним вихідним чи зробити робочим. Оприлюднили результати голосування, і вони такі:

  • понад 1,3 мільйона користувачів проголосували за те, щоб залишити 8 березня вихідним;
  • понад 703 тисячі користувачів проголосували за те, щоб зробити 8 березня робочим днем;
  • понад 110 тисяч українців не визначилися.

Читайте також: У Раді зареєстрували новий законопроєкт щодо 8 березня: подробиці

У Мінцифри зазначають, що це опитування стало наймасовішим серед усіх 11 голосувань, які були реалізовані в «Дії». У ньому взяли участь понад 2,1 мільйона українців.

Відкрито реєстрацію на безоплатну програму «Фінансова грамотність для підприємців»!

Запрошуємо підприємців, що прагнуть впевненості у фінансових рішеннях і готові масштабувати бізнес системно, на онлайн-програму від Vision Fund Ukraine у партнерстві з Ekonomika+ та Delo.ua. Програма стартує 20 березня та допоможе розібратися з Cash Flow, відокремити особисті та бізнес-фінанси, підготуватися до залучення грантів і кредитів та вибудувати фінансову стратегію на кілька років уперед.

Варто наголосити, що результати голосування врахують у парламенті перед ухваленням законопроєкту про 8 березня, уточнили у відомстві.

Читайте також: «Бути жінкою в Україні — це…»: меми до 8 березня

Також нагадаємо, що 13 лютого нардепи зареєстрували законопроєкт, який пропонує скасувати святкові дні 8 березня, а також 1 та 9 травня, натомість замінити їх новими святами.

В Україні 8 березня відбувається Марш жінок, коли учасники й учасниці нагадують про важливість рівних прав.

Читайте також: «Війна не має статі»: як українок вітали з 8 березня

Замість Міжнародного жіночого дня народні депутати пропонують 25 лютого відзначати День української жінки — у день народження письменниці Лесі Українки. А у березні святковим днем пропонують зробити 9 березня — день народження Тараса Шевченка.