Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Відкриття HeForShe Arts Week

7 марта, 2018 @ 16:00

Напередодні 8 березня українські митці та громадські діячі зберуться у Національному художньому музеї, аби обговорити питання захисту прав жінок та долучитися до глобального руху за ґендерну рівність HeForShe.

HeForShe – це глобальний рух солідарності заснований структурою Організації Об’єднаних Націй ООН Жінки, яка зосереджує свої зусилля на досягненні ґендерної рівності та розширенні прав і можливостей жінок.  Cтарт руху дала потужна промова акторки та Посла доброї волі ООН Емми Уотсон про фемінізм та рівність, що змотивувала чоловіків з усіх куточків світу почати публічно говорити про проблеми рівності, права жінок та взаємоповагу. Менш ніж за три дні до руху приєднались більше 100 тисяч чоловіків з різних куточків світу.

Головна особливість HeForShe полягає у тому, що він акцентує свою увагу на чоловіках та хлопцях як головних адвокатах ґендерної рівності, що традиційно вважалася “жіночим питанням”. Учасники руху вважають, що  ґендерна рівність – це базове право кожної людини, а партнерство та взаємоповага – найкоротший шлях до її досягнення.

На сьогоднішній день до руху долучилися мільйони чоловіків та жінок з усього світу. Емма Уотсон, принц Гарі, Форест Уітакер, Том Хідлстон, Джозеф Гордон-Левіт, Девід Бекхем,  Джастін Трюдо –  далеко не виключний перелік селебріті, що публічно заявили про свою відданість ідеям HeForShe. В Україні ж першими про свою підтримку HeForShe заявлять музиканти Дмитро та Лев Шурови.

Презентація руху в Україні за участі Льва та Дмитра Шурових, голови офісу ООН Жінки в Україні Анастасії Дівинської, заступника міністра зовнішніх справ України Cергія Кислиці, арт-менеджерки Каті Тейлор, українських митців,  громадських активістів та представників міжнародних організацій відбудеться 7 березня 2018 року о 18:00  у Національному художньому музеї.

На гостей заходу очікує презентація відео із Дмитром та Левом Шуровими, музичний виступ групи OY Sound System та перфоманс художниці Дарії Кольцової, присвячені ідеям партнерства та рівності. Ця подія також позначить приєднання Києва до глобального тижня мистецтв HeForShe, а вже 8 березня у знак солідарності з іншими містами, що приймають участь у глобальному русі, визначні будівлі Києва (ТРЦ Гулівер, Пішохідний міст та Національний художній музей)  «переодягнуться» у маджентовий колір –  офіційний колір HeForShe.

Дата
7 марта, 2018
Время:
16:00
Категория мероприятия:

Место проведения

Национальный художественный музей Украины
ул. Грушевского, 6 Киев,
Карта Google