Write the code: 6 сайтів та додатків, які вчать програмуванню

Для дітей від 6 до 16 років

19.03.2018

Нещодавно ми знайомили вас із найкращими дівчатами-програмістками світу. Якщо й ваші діти теж мріють стати розробниками, радимо два додатки та чотири сайти, які допоможуть малечі засвоїти мови програмування.

Cargo-Bot

Ця безкоштовна гра розроблена на платформі Codea, яка дозволяє створювати власні ігри на iPad. Виконуючи прості завдання та вирішуючи нескладні задачі, діти вчитимуться будувати програмний код. Додаток рекомендовано дітям 6 — 12 років. Завантажити можна з itunes.apple.com.

Move the Turtle

Черепаха, що блукає лабіринтом, навчить дітей 6 — 13 років азам програмування. Гравцям необхідно буде допомагати черепасі вибиратися із пасток, пишучи програмний код для того, щоб вона могла рухатися далі. Коштує додаток $3,99. Завантажити його можна з itunes.apple.com.

Hopscotch

В онлайні за адресою gethopscotch.com ви знайдете платформу, яка дозволить самотужки створювати комп’ютерні ігри. Ви зможете обирати героїв, вибудовувати алгоритми їх дій або розробляти додатки для розвитку творчих навичок. Платформу легко засвоять діти 7 — 15 років.

Lightbot

Онлайнова платформа для кодування lightbot.com орієнтована на дітей віком 13 — 17 років. Це гра-головоломка, у якій необхідно вирішувати головоломки, аби скеровувати дії робота, прописуючи команди у закодованому вигляді.

CodeMonkey

Гра, яка міститься на сайті playcodemonkey.com, познайомить дітей 10 — 16 років із синтаксисом програмування. Покроково прописуючи вручну команди для переміщення мавпи до бананів, гравець вчитиметься мислити як розробник, структурувати послідовність дій, застосовувати на практиці набір правил кодування.

Code Monster

Для дітей 12 — 17 років є онлайн-проект crunchzilla.com/code-monster, що дозволяє засвоїти принципи програмування з нуля. Платформа пропонує чотири рівні складності, отже, якщо дитина новачок, тоді їй треба буде почати із першого рівня, де Код Монстр даватиме підказки щодо складання коду.

— Читайте також: Girls Code It: 6 дівчат-програмісток, які розробляють корисний софт