PUMA MMQ EARTHBREAK — нова мінімалістична лінія

Преміальні матеріали, деталізація кожного елементу та вишуканість дизайну — це про оригінальну колекцію PUMA MMQ EARTHBREAK з елементами класики в спорті. Абревіатура MMQ в назві з німецької перекладається як «зроблено якісно», що підтверджує бездоганність одягу та взуття бренду.

Натхнення для колекції: про історію створення

Колекція PUMA MMQ EARTHBREAK в останній лінійці представлена одягом преміум класу. Вона має оновлені тони, нові текстури, що наштовхують на роздуми про природній світ. Натхненням для колекції стали навколишнє середовище, дещо приземлені та утилітарні теми, які можна побачити в місті.

Під цим впливом з’явився одяг з мінімалістичним футуризмом та витонченою привабливістю. В новій лінійці є спортивний одяг для чоловіків, зручні кросівки тощо.

Особливості одягу з колекції

Весь одяг, що представлено виробниками в лінійці MMQ EARTHBREAK, створено з преміальних матеріалів, що робить їх приємними на дотик та функціональними на практиці. Наприклад, чоловічі спортивні штани мають класичні лінії та фасони, але монохром, якість пошиття та можливість комбінувати з різним верхом — ідеальний варіант для чоловіків.

Особливостями речей з колекції є також:

  • базові кольори та фасони для футболок;
  • стильне комбінування одягу для вулиці й спортивних речей;
  • взуття представлено легкими моделями з проміжною підошвою з піноматеріалів.

Якщо футболки, штани та худі в цій колекції є повним втіленням сучасної урбаністичної моди мінімалізму, то взуття дещо відрізняється. Тут з’являються дещо постапокаліптичні мотиви — саме так оцінюють кольорову гаму з пріоритетними зеленим та фіолетовим різних тонів.

Мінімалізм в оформлені — не єдиний плюс для одягу з колекції MMQ. Всі речі зручні для спортивних занять: тканина еластична та приємна для шкіри, а кросівки мають легкість в носці завдяки підошві IMEVA. В речах присутні також перероблені волокна — PUMA підтримує екологічні тренди та піклується про довкілля.

Кольорова насиченість

Колір та дизайн одягу є одним з найважливіших чинників, що формує мінімалістичні мотиви речей у колекції MMQ EARTHBREAK. Серед останніх моделей пріоритетними стають саме в одязі:

  • традиційні чорний і темно-синій;
  • світло-сірий верес;
  • абрикосовий баф;
  • солодкий виноград тощо.

Поєднання цих тонів дозволяє створювати базовий чоловічий гардероб. Обов’язково на кожній речі вишито логотип бренду, який гармонійно поєднується з загальним оформленням. Завдяки своєму мінімалізму та якості колекція завойовує прихильність чоловіків, які цінують комфорт.