У Києві відбудеться 13-й Всеукраїнський дитячий STEM-фестиваль робототехніки ROBOTICA+ROBOfirst

29-30 травня ВДНГ прийматиме унікальних роботів та майбутніх українських винахідників та винахідниць. Діти з усієї України дивуватимуть робототехнічними рішеннями, знаннями з програмування, інженерії та архітектури. 

Цьогоріч фестиваль відбуватиметься вже в тринадцяте. 2500 юних винахідників та винахідниць сконструюють та запрограмують понад 600 роботів та презентуватимуть власні інноваційні рішення глобальних проблем. 

В рамках фестивалю відбудеться Національний відбір на World Robot Olympiad – одну з найпрестижніших світових олімпіад з робототехніки. За право представляти Україну на міжнародному рівні змагатимуться 57 команд. 

Фестиваль ROBOTICA+ROBOfirst – це шанс зазирнути у майбутнє!  Щороку до нас їдуть діти з усієї країни – є учасники від 3 до 15 років, є юнацтво від 15 до 25, вчителі, науковці, архітектори, студенти, що навчаються в галузі  нано-,  біо-, IT-технологій.  Минулоріч фестиваль відбувався в онлайн-форматі, а в цьому році ми об’єднали два всеукраїнські фестивалі ROBOTICA і ROBOfirst в один, щоб масштабувати ком’юніті робототехніків, – розповідає засновниця фестивалю ROBOTICA+ROBOfirst Оксана Стоєцька. 

На відвідувачів фестивалю чекатимуть змагання роботів, зона квадрокоптерів DJI RYZE TELLO EDU та роботів DJI ROBOMASTER EP/EP CORE, битва роботів-сумоїстів, архітектурний конкурс з LEGO від партнерів фестивалю STEM-школи INVENTOR тощо.

Цьогоріч, з огляду на карантинні правила та вимоги, кількість відвідувачів фестивалю буде обмежено. Для контролювання оптимальної кількості гостей організатори ввели попередню реєстрацію на сайті заходу. А щоб кожен на фестивалі зміг почувати себе в безпеці, буде організовано регулярне дезінфікування території, на вході проводитиметься температурний скринінг, всі контактні поверхні будуть оброблятися,  а також всіх учасників та відвідувачів фестивалю буде забезпечено захисними масками .

Коли: 29-30 травня
Де: Київ, ВДНГ, 19-й павільйон
Початок реєстрації: о 8:30 год. 

Детальніше про фестивалю можна дізнатися на сайті ROBOTICA та Facebook-сторінці події