Marie Claire та Mary Kay провели друге діджитал-побачення

Marie Claire та Mary Kay запропонували гостям онлайн-події зустріти літо яскраво та інформаційно, отримавши доступ до знань головних інсайдерів світу краси, моди, психології та стосунків. Зіркові експерти та професіонали розповіли, як справити правильне перше враження, та що робити після досягнутого.

Експертка бренду Mary Kay Дар’я Присяжнюк розповіла про головні новинки у сфері індустрії краси літа 2021 року та продемонструвала процес створення головного романтичного образу сьогодення. Драматичні smoky-eyes візажистка виконала у “ювелірній” техніці, довівши, що навіть настільки драматичний макіяж може бути доречним на першому побаченні.

Спеціалістка у сфері fashion-етикету Анастасія Іванова розповіла про те, як потрібно вдягатися на зустріч із потенційним коханим. Вона повністю розглянула тему “коктейльного дрес-коду”, розповівши, без чого неможливо уявити його повноцінним.

В продовження вечора такі відомі чоловіки, як ведучий «Сніданок. Вихідний» на «1+1» Олександр Попов та телеведучий Микола Матросов розповіли про власний досвід перших побачень, стосунки із коханими жінками. А в усіх гостей «Діджитал-побачення» з’явилася можливості зрозуміти, чого насправді більшість із них шукає у своєму партнерові.

“Родзинкою” вечора стала поява у прямому ефірі письменниці Ірени Карпи, яка розповіла, про що саме потрібно питати у чоловіків на першому побаченні та про що не варто турбуватися взагалі. Ірена підкреслила важливість власної гідності, адже перша зустріч — історія не про те, чи сподобаєтеся ви чоловікові, а про те, чи може бути між вами сумісність. Пропонуємо зробити це правило від Ірени Карпи “золотим”, а готуватися до першого побачення лише так, аби зберігати свою індивідуальність та не сумніватися у власній неперевершеності.

Спільний захід Marie Claire та Mary Kay під назвою “Діджитал-побачення” проходить вже вдруге. Теми кохання, зустрічей та самопрезентації будуть актуальні стільки, скільки люди знаходитимуть в собі відвагу, не озираючись, віддавати свої серця у руки гідних компаньйонів. Телеведуча “Діджитал-побачення” — Маша Виноградова.