Де школяру отримати безкоштовну освіту. ТОП-3 безкоштовних курсів

11.02.2021

Ніхто не буде заперечувати, що фраза «той, хто володіє інформацією – володіє світом» сьогодні як ніколи актуальна. Комбінація освіти та самоосвіти – це запорука майбутніх перемог у житті кожної людини. Тим паче, що у XXI столітті отримати нові знання, яким не навчать у школі, або підтягнути шкільні предмети та підготуватися до контрольної можна не виходячи з дому. Ми підготували добірку безкоштовних курсів із унікальним освітнім контентом для школярів різного віку. Більшість курсів – інтерактивні, завдяки чому дітям цікаво засвоювати матеріал, виконувати практичні завдання і бачити свій прогрес. Учитися можна під час карантину, на канікулах або просто у вільний час. Чудово, чи не так?

Прокачаймо лідерські здібності

Освітній проєкт «На Урок» запустив безкоштовний курс для учнів 9-11 класів «Лідерство: 6 найважливіших навичок». Мета – допомогти школярам стати більш впевненими, розкрити їхній потенціал, розвинути емоційний інтелект. А також – навчити учнів шукати та визначати власні сильні сторони, а це неймовірно важливо для побудови успішного майбутнього! Курс складається із шести занять у форматі інтерактивного онлайн-тренінгу. Кожне заняття інтерактивне: учні виконуватимуть вправи для розвитку лідерських навичок, братимуть активну участь в обговореннях та отримуватимуть незвичайні домашні завдання. 

На цій онлайн-платформі ще є чимало цікавих платних курсів для школярів, завдяки яким діти зможуть успішно підготуватися до ЗНО, а також прокачати свої знання з різних навчальних дисциплін. Усі заняття грамотно структуровані, а досвідчені педагоги гарантують прогрес і якісні знання.

Старт курсу: 10 лютого (щосереди о 17:30 та завжди доступні у записі).

Ціна: безкоштовно.

Внутрішня гармонія або як навчитися боротися зі стресом

Громадський проєкт Prometheus пропонує учням та всім охочим пройти безкоштовний онлайн-курс «Психологія стресу та способи боротьби з ним». На інтенсивах школярі дізнаються про те, як навчитися підтримувати життєву рівновагу та боротися з викликами, отримають знання про роль стресових ситуацій у становленні особистості та про вплив неподоланого стресу на подальше життя. Здобуті знання допоможуть дітям навчитися контролювати власні емоції, а також вчасно розпізнавати та долати стрес. Важлива навичка для майбутнього!

Тривалість курсу: 5 тижнів.

Ціна: безкоштовно.

Медіаграмотність як ключова компетентність сучасності

Освітній проект «EdEra» запустив онлайн-курс для тих, хто втомився від інтернет-фейків та маніпуляцій ЗМІ. Мова йде про інтенсив «Фактчек: довіряй-перевіряй». Чому важливо прослухати ці лекції? Учні знатимуть головні ознаки фейків, навчаться перевіряти сумнівну інформацію, дізнаються про «закулісся» створення новин та іншу актуальну для фактчекінгу теорію. Курс містить інтерактивні лекції, конспекти з ілюстраціями та поясненнями, екзамени та домашні завдання.

Тривалість курсу: 4 модулі, один щотижня.

Ціна: безкоштовно. 

Ми дібрали універсальні курси, які стануть у пригоді учням будь-якого віку. Навчання на інтерактивних онлайн-інтенсивах допоможе провести вільний час цікаво та з користю. І, звісно, отримати позитивні емоції!