Перший в Україні Благодійний Радіомарафон на підтримку онкохворих дітей зібрав 280 тис. грн 

Щороку більше ніж у тисячі дітей в Україні діагностують рак. Одужують з них лише близько половини. В той час як у розвинених європейських країнах ця цифра складає 85%, у США – до 95%.

Дитячий рак виліковний. Так, це складно, дорого, довго, але можливо. Для того, щоб його побороти, потрібне якісне лікування і постійна підтримка. Саме регулярна допомога дає впевненість у тому, що діти отримають своєчасне та ефективне лікування. 

 Спеціально до Всесвітнього дня онкохворої дитини благодійний фонд «Таблеточки» разом з «Радіо НВ» та компанією «АЛЛО» вперше в Україні провели унікальний благодійний Радіомарафон. 

 Благодійний Радіомарафон ­– абсолютно новий досвід для України. Ми прагнемо, щоб благодійність стала звичною і приємною частиною життя українців. І хочу наголосити, що саме регулярна допомога вкрай важлива. Для багатьох країн ­– це вже звичний досвід. В Україні такий формат поки не дуже популярний, проте зараз ми побачили, що він відгукується українцям! За два дні у онкохворих дітей з’явилось 1394 нових супердрузів, що підтримуватимуть їх щомісяця. А завдяки нашому партнерові – компанії АЛЛО, діти отримають ще більше допомоги, що наближає їх до перемоги, – розповідає В’ячеслав Биков Виконавчий директор фонду.

Завдяки Радіомарафону велика кількість українців дізналася про те, що такий формат регулярної підтримки взагалі можливий. Нові супердрузі вже зібрали для дітей 280 тисяч гривень, а завдяки партнеру «Алло» ця сума перетворилася у 580 тисяч гривень. 

 Це вже другий проект, який цього року компанія АЛЛО реалізувала для підопічних БФ «Таблеточки». Дуже радий, що партнерство в такому незвичному для України форматі дозволило забезпечити приголомшливий результат, який ми із задоволенням примножили, – коментує Дмитро Деревицький, Голова ради директорів ГК АЛЛО.

«Таблеточки» — благодійний фонд, який з 2011 року допомагає онкохворим дітям в Україні. Щомісяця під опікою фонду 400 дітей і 19 онковідділень по всій Україні. За час роботи фонду адресну допомогу отримали понад 4500 родин.