5 помилок у догляді за руками, яких варто уникати

03.11.2023

Ніжність, естетичність, охайність — це те, чого ми прагнемо від нашої шкіри не тільки влітку, а і в осінньо-зимовий період. Майстри простору краси JOLLY на своєму досвіді знають, що від стану шкіри значно залежить настрій, комфорт та самопочуття жінки.
Зміна температурного режиму, а саме похолодання, впливає на гідро-ліпідну мантію шкіри рук. Шкіра стає сухою, тьмяною, зневодненою та чутливою до подразників. За правильног догляду та виконанні рекомендацій спеціалістів можна утримати гідро-ліпідний баланс та зберегти шкіру рук гладенькою весь зимовий сезон.

Чотири основні рекомендації догляду за руками

По-перше, необхідно пам’ятати про миття рук тільки водою кімнатної температури. Гаряча вода руйнує захисний бар’єр шкіри. Це призводить до сухості та свербіння.

По-друге, використовувати для миття натуральне рідке мило без спиртовмісних речовин, аби уникнути запалень, подразнень та алергічних реакцій на шкірі.

По-третє, одразу після миття рук або після душу на теплу шкіру одразу нанести зволожувальний крем.

По-четверте, захисні засоби догляду за шкірою рук безпечно наносити не менш ніж за годину до виходу на вулицю. Креми на водній основі за контакту з холодним повітрям можуть призвести до обмороження, а отже, до розтріскування шкіри. Тому не забувайте про рукавички, виходячи з дому.

А щоб ваша шкіра була сяючою, гладкою і приємною на дотик, салонні процедури мають бути частиною догляду. Вони спрямовані на глибинне зволоження та регенерацію шкіри, які не забезпечить домашній догляд. Кожний салон має свої напрацювання та пропозиції.

Красиві руки — це не тільки доглянута шкіра, а й нігті. Інколи своїми неправильними діями ми можемо нашкодити нігтьовій пластині.

Експерти JOLLY зібрали 5 помилок у догляді, яких варто уникати

  1. Майстри нігтьового сервісу не радять носити покриття гель-лак більш ніж три тижні, оскільки можуть утворюватися відшарування, порушення цілісності нігтів. До цих зон потрапляють мікроорганізми, здатні спричинити запалення.
  2. Фахівці не рекомендують діставити забруднення з-під нігтів сторонніми предметами чи самими нігтями, щоб запобігти розмноженню патогенної мікрофлори.
  3. Якщо довжина почала заважати, спеціалісти дозволяють прибрати довжину пилочкою самостійно, але в жодному разі не застосовувати ріжучі інструменти.
  4. Самостійно не дозволяється знімати (зривати) покриття без допоміжних засобів. Щоб не пошкодити нігтьову пластину.
  5. Якщо ви не маєте постійного майстра та відвідуєте частіше не знайомих вам майстрів манікюру рекомендується віддавати перевагу менш травматичним технікам (наприклад класичний (європейський) манікюр). Задля уникнення негативних наслідків для вашого здоров’я.

Виконуючи рекомендації з догляду за шкірою та нігтями, ваші ручки будуть завжди ніжними, красивими та зволоженими у будь-який сезон.