У КМДА розповіли, як будуть працювати київські школи під час карантину

31.08.2021

Київські школи почнуть новий навчальний рік у звичайному режимі, оскільки місто знаходиться в зеленій епідеміологічній зоні. Але оскільки ситуація з коронавірусом може погіршитись у будь-який момент, київська влада готується до різних сценаріїв.

«У разі встановлення «жовтого» або «помаранчевого» рівнів епідемічної небезпеки, заклади організовуватимуть освітній процес у «змішаному» форматі: як дистанційно, так і очно, із дотриманням усіх протиепідемічних вимог. Але за умови вакцинації 80% і більше працівників закладу освіти», – розповіла директорка Департаменту освіти і науки Олена Фіданян.

Вона також додала, що якщо Київ перейде до «червоної» зони епідеміологічної небезпеки, всі школи, як державні, так і приватні, будуть навчатись у дистанційному форматі. Виключення становитимуть садочки, молодші класи та спеціальні школи, які київська влада закривати не планує.

Важливо: ВООЗ та ЮНІСЕФ закликали не закривати школи на дистанційне навчання, попри пандемію. За даними організацій, за період пандемії світ переживає найбільшу кризу в освіті, яка викликана закриттям шкіл або ж переходом на дистанційний формат навчання. Крім того, ВООЗ закликає зробити вчителів та дітей старше 12 років основною цільовою групою національних програм вакцинацій.