WoMo-знахідка: Взуття Premiata

Made in Italy, sold in Ukraine

24.07.2019

Редакція WoMo увесь час шукає для читачок та читачів цікаві продукти, послуги, місця. Цього разу ми натрапили на heritage-бренд Premiata, який має 130-річну історію та найкомфортніше взуття.

Що це?

Коли кажуть “made in Italy”, то миттєво перед очима з’являється пара взуття Premiata. Цей бренд, який має більш ніж 130-річну історію, не тільки відомий виробництвом в Італії, а й увагою до кожної деталі та сміливістю в експериментах з класичними та спортивними силуетами. Належачи до класу heritage-брендів, Premiata із року в рік плекає свої традиції завдяки строгому контролю якості, преміальним матеріалам, симбіозу новітніх технологій та вікового досвіду сімейства Мацца у взуттєвому ремеслі.

Взуваючи цілі покоління, майстри роду Мацца дотримуються класичного дизайну, аби створювати пари поза модою та поза трендами. Якби взуття Premiata було зроблене із дорогоцінного металу, його можна було б передавати у спадок.

Де купити?

Звісно, нішевий бренд має продаватися у цікавому місці. Таким місцем для Premiata став концепт-стор OSTRIV, розташований на Русанівському острові. Тут поціновувачі інтелектуальної моди зможуть приміряти взуття, а також замовити доставку і отримати бажану пару впродовж двох годин.

Якщо хочете прицінитися, то завітайте до онлайнової версії магазину, де зараз кросівки, лофери та босоніжки італійської марки продаються із 50-відсотковою знижкою.

Окрім Premiata, у концепт-сторі можна знайти речі від кількох herritage-брендів, які стануть прекрасним доповненням італійському взуттю: Barbour, Woolrich, Filson, Fjallraven, Holland & Holland, Aigle, John Smedley. Кожна річ цих марок має історичний бекграунд, тому, надягаючи її, ви торкаєтеся світової історії.

А ще додамо, що OSTRIV — дуже-дуже child-friendly. Завітайте сюди разом із малюками, і вони потраплять до справжнього fashion-музею. Їм проведуть екскурсію та розкажуть історії кожного з представлених брендів і культових моделей. А ще діти зможуть пограти, помалювати, побігати і пригоститися смачним печивом, цукерками та морозивом Mr.Pops.

  • Ціни: 4000 — 9200 грн
  • Де придбати: вул. Ентузіастів, 5, м. Київ
  • Сайт: ostriv.ua

— Читайте також: