Еврика! Нова можливість для організації дистанційного навчання для дітей 5 — 9 класів

На допомогу учням, батькам, вчителям

Після оголошення карантину гостро постало питання з навчанням у школах, але онлайн технології дозволяють отримувати знання на відстані не лише від школи, а й з іншої частини світу. Змішане навчання – всесвітній освітній тренд, що вже довів свою результативність. Онлайн платформами користуються як світові університети, так і приватні школи.

В Україні існує онлайн-платформа — GIOS, яка пропонує якісний сучасний контент відповідно до шкільної програми та є інструментом для організації змішаного навчання математики. Має гриф Міністерства освіти і науки України та вже довела результативність у 25 регіонах України.

Global Innovative Online School (GIOS) – це зручна платформа для учнів 5-11 класів для вивчення математики. Інтерактивні уроки можна проходити з будь-якого пристрою. До курсу входять інтерактивні відео та різноманітні завдання, гейміфікована система нагород, опорні конспекти з алгоритмом підлаштування під здібності дитини.

За перший день, після оголошення карантину — 7000 шкіл подали заявки на реєстрацію на платформі GIOS для того аби розпочати своє онлайн навчання. На період карантину платформа відкрила доступ до матеріалів – безкоштовно.

Фаундеркою платформи є Наталія Лимонова – одна з засновниць приватних шкіл Креативної міжнародної дитячої школи в Києві та Львові, 8 років у освіті, експертка при МОН. Ідея створення платформи з’явилася з бажання зробити навчання доступним для великої кількості дітей. Над платформою працювали кращі вчителі-практики, методисти та науковці, які поєднали свої знання та досвід з вмінням інтегрувати предмети. Однією з цілей є можливість показати учням, де знання можуть застосовуватися у житті.
За перший рік існування платформи було приєднано 96 шкіл з різних міст та сіл України.

Зареєструватися можна тут.