Місця сили: 7 куточків нашої країни, де можна зарядитися позитивною енергією

Подорожі Україною до енергетичних джерел - 7 найдивовижніших місць для відпочинку під час війни.

05.01.2024

Сергій Колеша — психолог та діагност, який розкриє таємниці українських місць сили спеціально для читачів WoMo.

Не секрет, що пристрасть до пізнання створює певні передумови для розширення світогляду, де особливе місце посідають подорожі. У цьому сенсі останнім часом набуває популярності такий вид дозвілля чи відпочинку, як відвідування місць сили.

Читайте також: Вихідні у будинку Шрека, Барбі чи Гобіта: яке житло можна орендувати для відпочинку восени

Організовуються різноманітні екскурсійні тури та тренінгові групи. Крім того, розширюється армія любителів досліджувати дивовижні та незвичайні «місця сили» індивідуально. Отже, що ж таке «місця сили», де вони знаходяться в Україні, і чи потрібні спеціальні знання для того, щоб відвідування таких специфічних місць принесло лише користь, моральне та фізичне задоволення?

Жодної містики

Насамперед необхідно, на мій погляд, зняти «гриф секретності» та розвіяти ореол таємного містицизму з археологічних та культурно-історичних та природних місць, які, проте, не втратить своєї значущості.

Читайте також: Що подивитись на Netflix у січні 2024 року: 27 найочікуваніших фільмів та серіалів

По-перше, нас всюди, як зовні, так і всередині оточує енергія, яка має різний потенціал, резонанс, частоту і рівень свого впливу на наше самопочуття, емоційний стан і здатність почуватися комфортно.

По-друге, з відкриттям природи торсіонних полів з’являється розуміння того факту, що певні геометричні форми, такі як коло, піраміда, прямокутник, квадрат впливає на нас. Звідси такий потяг до пірамід, причому як «рукотворних», таких як, наприклад, у Єгипті, Мексиці, Китаї чи кам’яних хатах в Україні — «Кам’яне село» на Житомирщині, так і природних – гори.

Читайте також: Топ-5 найцікавіших серіалів для жінок за 2023 рік: трейлери

І по-третє, зазначу, що сприятливий вплив мають місця з підвищеною концентрацією озону та акумулювання позитивних торсіонних полів – природні водоспади, ліси, річки, озера, моря та океани. Як вибрати з усього різноманіття те, що вам до вподоби?

Водоспади

Надають потужну антистресову дію, заряджаючи нас цілющою енергією та стимулюючи творчу та фізичну активність. Водоспад Шипіт розташований у глибокій ущелині річки Пилипець у Закарпатській області.

Гори

Надають цілющу дію на верхню і нижню частину тіла. Мармароси — унікальний високогірний масив, який називають «гуцульськими Альпами».

Озера

Особливо серед лісів і гір, впливають на голову, отже, і психіку, і навіть на сексуально-репродуктивную функцію гармонізуючи її. Озеро Синевир — найромантичніше місце у Карпатах.

Читайте також: Як адаптуватися до життя у США швидко та безболісно: поради для українок

Природні річки

Пов’язані з усіма «річками» всередині нашого тіла – кровоносною, лімфатичною та видільною функцією, а отже, сприяють їхньому балансуванню. Дністер у Вінницькій області з його мальовничими закрутами чудово підійде як «місце сили».

Обережніше з рукотворними об’єктами

Що ж до «рукотворних» дольменів, пірамід, печер та інших кам’яних статуй, то окрім історичної цінності, вони можуть наповнити нас енергією Роду та посилити нашу життєвість. Однак, це можливо при дбайливому й обережному до них відношенні, бо часто вони знаходяться в місцях найвищої енергетичної та геомагнітної активності. Відзначу лише деякі. Досить цікавими є печери Довбуша у селі Бубнище Болехівського району на Івано-Франківщині.

Читайте також: WoMo-пригода: Ельзас — казковий регіон Франції

Оптимістична печера — це найдовша у світі гіпсова печера. Розташована вона поблизу села Королівка на Тернопіллі.

Урицькі скелі — пам’ятка природи та археології національного значення, що не має аналогів у Європі, розташована поблизу села Урич на Львівщині, на лівому схилі долини потоку Уричанка.

Ви можете підібрати собі своє особливе місце, що наповнює енергією, пам’ятаючи про такі критерії:

  • Природна краса;
  • Певна віддаленість від густонаселених місць проживання;
  • Внутрішнє відчуття обряду тяжіння або спорідненості з цим місцем (ефект дежавю);
  • Стан внутрішньої гармонії, спокою та безтурботної радості.

Читайте також: Маршрут № 1 по місцях сили: Таємниці Карпат

Безумовно, це не всі критерії, але і їх достатньо для того, щоб ваше спілкування з природою було не тільки таким, що запам’ятовується, а й наповнює вас духовно, фізично та естетично красою і гармонією.