Український бренд модних аксесуарів із переробленого пластику SPOGAD випустив лінійку прикрас Zdyvo. Колекція складається з браслетів, які можна носити на руці або вплітати у волосся.
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaПро це повідомляє SPOGAD на сторінці в Instagram.
У новій колекції бренд переосмислив традиційні українські прикраси: зґарду (прикраса як символічний оберіг), намиста із муранського скла (писані пацьорки) другої половини 19 століття, намиста із вибійчаної тканини й різнокольорові намиста із пластмаси 20–30 років минулого століття. Кожна прикраса вкладається у конверт, наче любовна записка (lettre d’amour), папір для яких литий вручну у київській студії Ольги Вишневської.

Читайте також: Українкою бути стильно: бренд RITO представив колекцію одягу у яскравих відтінках
«Важливо було не відтворити традиційні українські прикраси, а знайти цікаві форми і показати, як ці старовинні форми й техніки плетіння можуть виглядати, якщо, скажімо, скло і камінь замінити на перероблений пластик. Так ми намагаємось обʼєднати минуле з майбутнім, сплести цілісне полотно історії», — говорить креативна директорка й співзасновниця бренда Анастасія (Ана) Кондратьєва.
Останні новини
- Українські фільми «Бачення метелика» і «Залізні метелики» покажуть у Гаазі
- ГО «Землячки» зібрали 3 млн гривень на взуття для українських захисниць
- В ООН закликають зменшити використання води
- Ув’язнена росією українська журналістка Ірина Данилович оголосила сухе голодування: реакція МЗС України
- В Україні відбудеться світовий марафон щодо захисту прав і свобод українських жінок
Новости на главной
За її словами, назва Zdyvo (діалектне слово від «диво, дивуватися») не випадкова, адже ідея створити прикраси зʼявилася напередодні Різдва, та через відключення світла, повітряні тривоги й обстріли Києва та Дніпра, запуск лінійки переносився. Тож запуск дропу був справжнім різдвяним дивом.
Читайте також: ТОП-10 б’юті-подарунків від українських брендів на 8 березня
«Цим лімітованим дропом, а також постійною колекцією сумок, ми збираємось профінансувати розвиток станції з сортування відходів й лабораторії з переробки пластику у Дніпрі. У майбутньому це забезпечить регіон інноваційною інституцією для післявоєнної відбудови міст», — наголосила операційна директорка та співзасновниця бренда Лідія Семенюк.
Читайте також: Найкращі образи від українських дизайнерів до Міжнародного жіночого дня
Зазначимо, що весь прибуток бренд спрямує на створення сортувальної станції та лабораторії з переробки пластику для відбудови України за інноваційними підходами.
Посмотреть эту публикацию в Instagram