Український бренд SPOGAD створив прикраси із переробленого пластику

бренд SPOGAD
08.03.2023

Український бренд модних аксесуарів із переробленого пластику SPOGAD випустив лінійку прикрас Zdyvo. Колекція складається з браслетів, які можна носити на руці або вплітати у волосся.

Про це повідомляє SPOGAD на сторінці в Instagram.

У новій колекції бренд переосмислив традиційні українські прикраси: зґарду (прикраса як символічний оберіг), намиста із муранського скла (писані пацьорки) другої половини 19 століття, намиста із вибійчаної тканини й різнокольорові намиста із пластмаси 20–30 років минулого століття. Кожна прикраса вкладається у конверт, наче любовна записка (lettre d’amour), папір для яких литий вручну у київській студії Ольги Вишневської.

Читайте також: Українкою бути стильно: бренд RITO представив колекцію одягу у яскравих відтінках

«Важливо було не відтворити традиційні українські прикраси, а знайти цікаві форми і показати, як ці старовинні форми й техніки плетіння можуть виглядати, якщо, скажімо, скло і камінь замінити на перероблений пластик. Так ми намагаємось обʼєднати минуле з майбутнім, сплести цілісне полотно історії», —  говорить креативна директорка й співзасновниця бренда Анастасія (Ана) Кондратьєва.

За її словами, назва Zdyvo (діалектне слово від «диво, дивуватися») не випадкова, адже ідея створити прикраси зʼявилася напередодні Різдва, та через відключення світла, повітряні тривоги й обстріли Києва та Дніпра, запуск лінійки переносився. Тож запуск дропу був справжнім різдвяним дивом.

Читайте також: ТОП-10 б’юті-подарунків від українських брендів на 8 березня

«Цим лімітованим дропом, а також постійною колекцією сумок, ми збираємось профінансувати розвиток станції з сортування відходів й лабораторії з переробки пластику у Дніпрі. У майбутньому це забезпечить регіон інноваційною інституцією для післявоєнної відбудови міст», — наголосила операційна директорка та співзасновниця бренда Лідія Семенюк.

Читайте також: Найкращі образи від українських дизайнерів до Міжнародного жіночого дня

Зазначимо, що весь прибуток бренд спрямує на створення сортувальної станції та лабораторії з переробки пластику для відбудови України за інноваційними підходами.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от SPOGAD (@spogad.brand)