Дітлахи з обмеженою функціональністю у 3,6 раза більш вразливі до фізичної агресії та у 2,9 раза частіше потерпають від сексуального насильства.
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaПро це спідчить дослідження платформи із захисту дітей у Південно-Східній Європі щодо насильства стосовно маленьких українців з інвалідністю.
Фахівці зафіксували поширену закономірність: кривдниками дітей з інвалідністю є люди, з якими вони взаємодіють щодня. Це батьки, опікуни, персонал соціальних служб.

Замовчування пережитого насильства може призвести до подальшого розвитку психологічних травм, зазначають у Міжнародній організації з міграції. Фахівці рекомендують звернутися до спеціалістів, які можуть безкоштовно розповісти, як спілкуватися на складні теми з дітьми, які пережили насильство. Експерти закликають не ігнорувати і звернення до поліції, хоча світова практика невтішна: правоохоронці фіксують не більше 20% злочинів проти цієї групи дітей.
Як повідомлялося раніше, з 25 листопада до 10 грудня в Україні триває кампанія 16 днів без насильства. Цьогоріч вона спрямована на найбільш уразливі групи населення, які нерідко залишаються поза увагою, зокрема чоловіків і хлопчиків, а також людей з інвалідністю.
Свежие новости
- Повернення додому: що з жінками відбувається в Україні і як допомогти собі та іншим в кризовій ситуації
- Подяка за два тижні шлюбу: продюсер Джон Пітерс заповів Памелі Андерсон $10 мільйонів
- Прем’єрка Естонії розкритикувала МОК за допуск росіян і білорусів на Олімпіаду
- Українка Таня Муіньо зняла кліп-провокацію для Сема Сміта з костюмами від Frolov
- 18-річна дзюдоїстка Литвиненко вперше здобула срібло дорослого Гран-прі Новости на главной