WoMo-знахідка: Cерія книг-конструкторів «Моя творча енциклопедія»

Для розвитку творчості та фантазії дітей

Телеканал «ПлюсПлюс» спільно з видавництвом «Ранок» випустив серію книг-конструкторів «Моя творча енциклопедія» на основі мультфільмів «Світ чекає на відкриття». Видання розроблено таким чином, аби зацікавити дітей моделюванням, технікою, технологіями та деякими видами декоративно-прикладного мистецтва.

Що це?

Серія розрахована на дітей віком від 6 років й включає томи із такими назвами: «Я хочу все знати», «Я винахідник», «Я вивчаю що і як», «Я хочу все вміти». Щодо контенту, то книги для дітей поєднують в собі енциклопедичне наповнення, 3D-конструктори та ігри в доповненій реальності. Головними героями серії є добре відомі персонажі мультфільму «Світ чекає на відкриття» ‒ Трикутя, Квадрик, Кружко, Шаман Кругоман.

Кожна дитяча енциклопедія використовується як подіум для конструктора зі спеціальним полем наприкінці для розміщення зібраних 3D-елементів.

Як це працює?

Збираючи ЗD-модель винаходів з «Моєї творчої енциклопедії», дитина отримує можливість створити власний проект та проявити творчі здібності при його оформленні. А окрім енциклопедичних знань про винаходи, професії, винахідників, у книжках серії малюки знайдуть тексти «догори ногами» та у «дзеркальному відображенні». Така форма подачі сприймається дітьми, як цікавий елемент інтерактиву, що обов‘язково спонукатиме їх до самостійного читання.

Особливістю серії також є гра в доповненій реальності, за сюжетом якої дитина допомагатиме героям світу «ПлюсПлюс» знайти елементи для майбутнього літального апарату. Для активації доповненої реальності достатньо навести камеру на QR-код, завантажити безкоштовний додаток і розпочати гру. Зібравши всі чотири книжки з додатками, для дитини стане доступна п’ята – бонусна гра.

  • Де придбати: ranok.com.ua
  • Ціна: 365 грн
— Читайте також: Lifelong Learning: Навіщо вам вчитися все життя