Англійська мова: навчання, яке принесе бажаний результат

21.06.2023

Вивчати іноземну мову можна роками, так і не досягнувши бажаного результату. Навчання у школі, в університеті далеко не завжди можуть дати необхідні знання для вільного спілкування з іноземцями. 

Тож варто почати шлях до англійської мови з навчання на хороших курсах, правильно поставивши мету та визначивши цілі.  

Від чого залежить продуктивне навчання англійської мови 

Спойлер: від вас. Саме від ваших цілей, налаштування та пошуку хороших курсів з правильною програмою і залежатиме успіх навчання. 

Англійська мова — не кінцева мета, яку студент хоче досягти, зазвичай, це засіб до її досягнення. Наприклад, знання англійської мови допоможе більше подорожувати та вільно спілкуватися з іноземцями, скласти іспит на вступ до міжнародного університету або ж влаштуватися на омріяну роботу. А ще — вести бізнес з партнерами з усього світу та відкривати нові перспективи. 

Тож визначаймо мету і беремося за навчання.   А щоб воно було продуктивним, підходимо серйозно до вибору курсів. Так, вивчити англійську мову можна й самостійно, але на це піде значно більше часу та зусиль. Та і практику відточувати самостійно не вийде. 

Тож радим вибирати курси англійської з високими рейтингами, цікавою програмою, яка максимально відповідатиме вашому запиту. Звертайте увагу під час вибору школи і на графік навчання, щоб не довелося пропускати уроки англійської мови. 

Програма та методика викладання англійської має бути цікавою та актуальною. Зрозуміти, чи підходить вона вам, можна на пробних заняттях або детально вивчивши всі аспекти.   

Формат навчання онлайн чи офлайн та інтенсивність навчання обирайте за власними відчуттями. Ознайомтеся з відгуками та рейтингами на сайтах та в соцмережах. Щоб скласти повну картинку, пройдіть тестування та співбесіду, відвідайте заняття.  

Що варто врахувати на старті 

Ціль, яку ви поставили на початку навчання англійської мови має бути реалістичною. Не варто ставити за мету вивчати по сто слів на день та пройти за три місяці всі рівні від elementary до upper-intermidiate. Розраховуйте свої сили та час, врахуйте час на самопідготовку, адже навіть курси без домашніх завдань варто доповнювати актуальною для вас інформацією — фільмами, книгами, подкастами, тренуватися говорити та писати. 

Якщо ви досі не сформували для себе відповідь на питання «для чого мені англійська?», варто ще подумати та чітко визначитися. Тільки промалювавши чіткі перспективи та картинки в голові на тему «що я досягну, вивчивши англійську мову», заняття будуть продуктивними. Коли ставатиме складно і захочеться все покинути, сформована ціль нагадає, для чого все починали. 

Врахуйте, що від викладача та обраних курсів залежить лише 50% успіху, адже ніхто не покладе вам знання у голову. Чим більше практики та помилок — тим швидшим буде результат. Пасивне вивчення іноземної не дозволить вільно говорити, а помилки дають нам поштовх до удосконалення. Тож відкладіть усе зайве, налаштуйтеся на роботу і відкрийте для себе нові можливості з новими знаннями мови.