ТОП-3 найкращі лекції про сучасну українську культуру

Сучасна людина має постійно рухатись, щоб встигати за темпами прогресу, не випадати з трендів та знаходитись у вирі подій. Це стосується і культури

31.12.2023

Ідеї, цілі та професії постійно змішуються та перетинаються – митці мають вміти бути менеджерами, адміністраторами, журналістами та піарниками. В сьогоднішній підбірці від освітнього проєкту УКультура розглянемо процеси, властиві для сучасної української  культури.

Культурні цінності у формуванні корпоративної культури. Частина 1

Лекція про культурні цінності у формуванні корпоративної культури та моделей економічної діяльності

Чи «культура» — це тільки про красу? Що таке культура і як вона впливає на людей та формує суспільство? Все частіше спеціалісти з економіки та управління звертаються до культурних цінностей, як до свого робочого інструменту. Більше про культурні цінності у формуванні корпоративної культури та моделей економічної діяльності дізнавайтесь у розмові з доктором економічних наук Андрієм Бойцуном.

Культурний менеджмент в Україні: проблеми і перспективи

Ролі та функції менеджерів у сфері культури,

Сьогодні в художній культурі велику роль відіграють менеджери. Вони мають бачити і розуміти мистецтво з різних позицій – і як творці, і як глядачі. Які ще ролі та функції виконують менеджери у сфері культури, які задачі вирішують — про це і багато іншого розповідає громадська діячка та координаторка ЮНЕСКО з питань культури Юлія Федів. 

Сучасний арт-ринок: аукціони і арт-ярмарки

Лекція про те, як формується ціна на мистецтво

Як формується ціна на мистецтво? Що на неї впливає? Де продати або купити мистецький твір? Якими є парадокси ціноутворення в артринку? Відповіді на ці питання дає мистецтвознавиця, докторка філософських наук та директорка арт-центру “Альтер Его” Світлана Стоян. 

Контекст формує культуру. І навпаки. Події, які супроводжували українців в їх історії, надихали митців на твори. А ці твори, своєю чергою, надихали інших на дії. Більше про “Українську культуру доби незалежності” дивіться в лекції докторки філософії Гарвардського університету та перекладачки Ярослави Стріхи.