В Англії колишні злочинці пропонують житло «неодруженим українкам» – BBC

Жителі Великої Британії, які відбули покарання або були звинувачені в шахрайстві і домашньому насильстві, пропонують житло українським переселенкам.

Про це свідчить дослідження, опублікуване BBC.

У межах програми Homes for Ukraine британці офіційно можуть запропонувати житло на 6 місяців. Проте українці часто звертаються по допомогу не до соціальних служб чи благодійних організацій, а користуються не перевіреними групами у Facebook. У таких групах також можуть пропонувати житло, яке виявляється не придатним для життя, через що українські переселенці змушені шукати щось інше.

Окрім цього, у неофіційних групах свої пропозиції розміщують чоловіки з судимостями за злочини сексуального характеру. Часто вони наголошують, що готові надати житло «неодруженим українкам».

Один інформатор повідомив BBC, що 30% усіх зареєстрованих господарів житла для прихистку є самотніми чоловіками старше 40 років – більшість із них готові прийняти жінок від 20 до 30 років.

Висновки BBC були «глибоким занепокоєнням та підривають програму спонсорства», сказала Робіна Куреші, виконавча директорка Positive Action in Housing. Вона назвала цю схему небезпечною і додала, що уряд «створив хаос без жодних перевірок ризиків і жодної належної обачності».