Жителі Великої Британії, які відбули покарання або були звинувачені в шахрайстві і домашньому насильстві, пропонують житло українським переселенкам.
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaПро це свідчить дослідження, опублікуване BBC.
У межах програми Homes for Ukraine британці офіційно можуть запропонувати житло на 6 місяців. Проте українці часто звертаються по допомогу не до соціальних служб чи благодійних організацій, а користуються не перевіреними групами у Facebook. У таких групах також можуть пропонувати житло, яке виявляється не придатним для життя, через що українські переселенці змушені шукати щось інше.

Окрім цього, у неофіційних групах свої пропозиції розміщують чоловіки з судимостями за злочини сексуального характеру. Часто вони наголошують, що готові надати житло «неодруженим українкам».
Один інформатор повідомив BBC, що 30% усіх зареєстрованих господарів житла для прихистку є самотніми чоловіками старше 40 років – більшість із них готові прийняти жінок від 20 до 30 років.
Останні новини
- Удосконалення соціального захисту сімей зниклих безвісти: що зміниться
- Як виходити на ринок Польщі з процедурами краси: інтерв’ю з Вікторією Росенко
- Ще один випадок зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті: мати та вітчим ґвалтували доньку з 7 років
- Український документальний фільм «Ми не згаснемо» отримав нагороду у Празі: подробиці
- Урядова уповноважена з гендерної політики Катерина Левченко про побудову кращої України: Запобігати насильству щодо жінок важливо у будь-який час
Новости на главной
Висновки BBC були «глибоким занепокоєнням та підривають програму спонсорства», сказала Робіна Куреші, виконавча директорка Positive Action in Housing. Вона назвала цю схему небезпечною і додала, що уряд «створив хаос без жодних перевірок ризиків і жодної належної обачності».