Який газовий балончик вибрати дівчині?

R
25.01.2024

Неможливо передбачити, де і коли доведеться зіткнутися зі зловмисником. За статистикою жінкам, на жаль, частіше доводиться відбиватися від нападника. А без володіння способами самозахисту шансів втекти менше. 

Але можна купити газовий балончик для самооборони в спеціалізованому магазині ONE-CLICK. На нього не потрібна ліцензія і його легко заховати в кишені або в сумці. Для багатьох балончик із собою — просто допомагає почуватися в більшій безпеці. Але ось залишається питання: що з величезного асортименту найбільше підійде для користування дівчатам.

Популярні різновиди газових балончиків

Критерії, які найчастіше застосовують для класифікації цих засобів самозахисту — склад і тип розпилення.

Склади сучасних балончиків бувають дуже різні, але умовно їх можна розділити на 3 групи:

  • перцеві — містять екстракт натурального перцю (капсаїцин), який, потрапляючи на слизові оболонки обличчя, викликає печіння і сльози;
  • на основі сльозогінного газу — містять синтетичні речовини, і спричиняють кашель, сльозотечу, створюють більш щадний ефект, як порівняти з перцевими;
  • комбіновані — одні з найефективніших формул, оскільки поєднують натуральні та синтетичні компоненти.

За типом розпилення також бувають аерозольні та струменеві. Перші створюють досить велику хмару з їдких речовин, завдяки чому легше потрапити в зловмисника. Але також залишається ризик і самому захиснику надихатися їдкого розчину. З цієї причини їх не використовують у закритих приміщеннях.

Струменеві діють прицільно. Ними безпечно користуватися в закритому просторі. Але з ними важливо потрапити противнику точно в обличчя.

Який об’єм флакона вибрати?

Якщо подивитися на асортимент газових балончиків в ONE-CLICK, легко переконатися, що варіантів пакування дуже багато: від 15 до 500 мл (загалом понад 30 варіантів). Такий підхід виробників дає змогу кожному підібрати найбільш зручний формат флакона.

Вельми популярні серед жінок — балончики об’ємом 25 мл і менше. Такі легко помістяться в кишеню, клатч, косметичку. Флакони в такому об’ємі за оформленням пакування часто нагадують помаду. Але треба розуміти, що робочого ресурсу в таких фасовках досить мало. Варіанти на 25 мл краще тримати як запасні.

Стандартний об’єм газового балончика для самозахисту — від 50 до 75 мл. А щоб мати шанс захиститися від кількох нападників, краще вибирати варіанти на 100-150 мл. До речі розмір таких балончиків невеликий — близько 12 см.

Ці підказки допоможуть зорієнтуватися в широкому асортименті засобів для самозахисту і вибрати найбільш відповідний для вас варіант.