Фотопроект: Ти можеш бути RIZNA

Глибинні інсайти про прийняття себе

Фотопроект «Ти можеш бути RIZNA» був створений жіночим соціальним проектом RIZNA у колоборації з французькими фотографами Sonia Gaspard та Fabien Grt.

Пара вже більше року працює в Україні та використовує фотографію як спосіб аналізу соціальних тем і підняття тем про стереотипи, зокрема гендерні. Живучи у Франції, Cоня працювала куратором мистецьких виставок у Парижі. Фаб’єн захоплюється створенням електронної музики та працює як діджей альтернативних вечірок в стилі техно в Німеччині, Франції, Польщі та Україні. Переїхавши в Україну, пара побачила багато можливостей тут для розвитку культурно-митецьких проектів та свободи у виборі форматів та форм їх представлення.

Так, на початку березня пара долучилась до створення та відкриття нового культурного простору в Києві MetaCulture. Створення арт-простору почалося з ідеї об’єднати разом культуру, мистецтво і соціальні дії в цілісний потік.

У фотосесії знялися 9 учасниць проекту RIZNA, які на світлинах розкрили глибинні інсайти про прийняття себе, різноманіття, рішучість та розвиток, які вони усвідомили під час участі в проекті.

Фото: Sonia Gaspard, Fabien Grt

— Читайте також: Ксеня Романенчук: «Корупція для багатьох – це звичний шлях досягнення бажаного»