Служба у ЗСУ потребує від людей не менше здібностей, навичок та природних даних, ніж інші сфери. І далеко не всі до неї готові як фізично, так і психологічно. Щоб уникнути в армії випадкових людей, в Україні хочуть запровадити випробувальний термін для тих, хто захоче служити за контрактом.
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaВідповідний законопроєкт №8169 незабаром розгляне парламент у першому читанні. Документ уже схвалив комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони та рекомендував його парламенту для голосування. Пропонують запровадити випробувальний термін для громадян, які виявили бажання служити у ЗСУ на контрактній основі. Тривалість випробування — від одного до шести місяців.
Якщо військовослужбовець успішно пройде його, він продовжить службу в ЗСУ на контракті від 1 до 10 років. Якщо випробувальний термін покаже, що кандидат у контрактники не задовольняє вимогам військової служби, він зможе повернутися на попереднє місце роботи і продовжити свою трудову діяльність поза армією.

При цьому проходити випробувальний термін потрібно не всім. Зокрема, він не знадобиться тим, хто вже проходив строкову службу в ЗСУ, а також курсантам вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищої освіти.
Як повідомлялося раніше, в Україні вкотре продовжили військовий стан та загальну мобілізацію до 19 лютого 2023 року.
Свежие новости
- Повернення після декрету під час війни: топ-виклики для професійного зростання
- В Україні скасували цьогорічну державну підсумкову атестацію
- На конкурсі Miss Charm-2023 Україну представить Анастасія Панова з Дніпропетровщини
- Конкурс для підприємиць «Створено жінками»: переможниця отримає 100 тисяч гривень
- Олена Гончарук перемогла у конкурсі на посаду керівника «Довженко-Центру» Новости на главной