У Празі за підтримки Huawei стартувала літня «Школа жіночого лідерства» в епоху цифрових технологій

У заході вперше бере участь представниця з України

Після двох видатних випусків «Школи жіночого лідерства в епоху цифрових технологій» (SchoolsforFemaleLeadershipintheDigitalAge), проведених протягом останніх місяців у Лісабоні та Ніці, Європейська академія лідерства відкрила літній захід за підтримки Huawei у Празі на цьому тижні.

Напередодні незалежне журі обрало 29 учасниць серед понад 2 500 студенток і молодих фахівчинь із різних країх Європи. Поміж них: по одній учасниці з кожної країни-члена ЄС, одна учасниця з країни західнобалканської шістки, а також вперше учасниця з України.

«У цей складний для Європи час як ніколи важливо сприяти розвитку рівності і різноманітності. Huawei розуміє це. Сьогодні ми надаємо 29 молодим жінкам можливість сформувати технологічний світ і прагнемо, щоб їхній приклад надихнув інших у майбутньому. Вони стануть лідерами наступного покоління Європи, які своїми зусиллями змінюють світ. Їхнє основне завдання полягатиме у тому, щоб забезпечити доступ до технологій всім в епоху розвитку цифрових технологій», — каже керівниця відділу з питань рівності, різноманітності та інклюзії у Huawei EU Берта Херреро.

Протягом тижня літньої «Школи жіночого лідерства в епоху цифрових технологій» братимуть участь у шестиденній програмі організовано заняття з розвитку лідерських здібностей, інтерактивне спілкування з провідними спікерами з усього ЄС, а також розширені можливості нетворкінгу для майбутніх лідерок.

«Жінки, які обіймають керівні посади, — все ще не є нормою сьогодення. Рівність дуже пов’язана з інноваціями та демократизацією. І для подальшого заохочення гендерної рівності потрібно продовжувати процес демократизації. Це є передумовою для впровадження технологічних змін у суспільстві»,— зазначив Богуміл Картус (Bohumil Kartous), директор Празького інституту інновацій (Prague Innovation Institute).

Метою Huawei і «Школи лідерства в епоху цифрових технологій» є визнання значного потенціалу жінок та їхня активна підтримка. В межах ширшої ініціативи Huawei «Насіння для майбутнього» «Школа жіночого лідерства в епоху цифрових технологій» демонструє постійне зобов’язання компанії щодо сприяння цифровій інклюзії, зокрема, усунення гендерного розриву та створення світу, в якому жінкине лише беруть активну участь, а й ведуть суспільство у цифрове майбутнє.

«Силу компаній і країн визначають можливості, які вони надають кожному для розкриття їхнього потенціалу. Жінки складають половину населення світу, отже, щоб забезпечити стійкий економічний прогрес, вони повинні стати рушіями змін. Нашим обов’язком є підтримка жіночих талантів для усунення гендерного розриву у сфері технологій і за її межами. Huawei та особисто я віримо у необхідність цього», — сказавголовний представник Huawei в інституціях ЄС Тоні Дзін.

Як зазначила членкиня Європейського парламенту Цветеліна Пенкова, у Європі чимало талантів, проте інколи їм недостатньо приділяють увагу і недостатньо підтримують. Заходи, які допомагають учасницям створювати нові зв’язки, можуть забезпечити їм конкурентну перевагу, особливо на ранніх стадіях розвитку їхньої кар’єри.