Оля Полякова відкрила збір у 6 млн гривень на зимову форму для захисниць

Українська співачка Оля Полякова стала амбасадоркою акції «Даруй тепло, даруючи свято», мета якої — збір 6 млн грн для громадської організації «Землячки» на пошиття жіночої зимової військової форми для захисниць на фронті.

«Українські жінки сильні та красиві, вони приклад незламної волі та неймовірної працездатності — кожна професійна та унікальна на своєму фронті. Також ця акція порушує важливе питання: святкувати чи не святкувати різдвяні свята під час війни? Скажу вам чесно, піклуватися про подарунки та вітання рідних — це нормально. Це зберігає в нас людяність, допомагає вистояти та боротися далі», — сказала Оля Полякова.

Читайте також: «Я їх всіх люблю, вони як рідні»: співзасновниця «Землячки. Український фронт» про допомогу військовослужбовицям

Є труднощі із забезпеченням жіночою військовою формою з декількох причин, а саме: велика кількість жінок, які пішли до лав ЗСУ добровільно від початку повномасштабного вторгнення, відсутність жіночої військової форми як такої. Отримуючи дуже багато запитів від захисниць, ГО «Землячки» вирішили шити форму та відправляти її безкоштовно всім жінкам-військовим на передовій, які роблять запити через Інстаграм організації zemliachky.ukrainian_front.

Важливою складовою процесу пошиття є те, що виробництво розташоване в Україні, що допомагає зберегти високу якість продукції та підтримує українське підприємництво.

Взяти участь в акції можна, придбавши в супермаркетах «Аврора» будь-які новорічні товари: гірлянди, кульки, дощик, різноманітні аксесуари. 10% від кожної покупки підуть до ГО «Землячки», щоб спрямувати гроші на пошиття зимової форми для жінок на фронті.

Читайте також: S та XS: Як у Україні вирішують проблему з забезпеченням 57 тис. українок зимовою формою на передовій

Долучитися до доброї справи можна, задонативши на банку Монобанку ГО «Землячки» тут. Зібрана сума буде оновлюватися щодня, відстежувати прогрес можна на сайті збору.